Wpis z mikrobloga

Gdzie się nie wejdzie na stronę z odżywkami to piszą jakie będą efekty i wodotryski. Tylko jak się wejdzie w badania na ten temat, to nigdzie nic nie jest udowodnione, albo jest to tak mała zmiana do grupy placebo, że nie można stwierdzić zależności. Oni mogą sobie wypisywać te wszystkie głupoty bo to "suplementy" czy jakoś inaczej to omijają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#silownia #mikrokoksy
  • 24
ja tez sobie nakupowalem hmb, kreatyn spalaczy tluszczu i l-karnityn :P i tak sie zastanawiam ze bez tego mialbym ten sam efekt, dokladnie ten sam :D teraz jak wszystko zuzyje to bede kupowac tylko zwykly najtanszy monohydrat kreatyny bo paczka za 20zl starcza gdzies na 2 miechy wiec koszt znikomy
@KyloRen: Ja biorę tylko kreatynę. Ale wszedłem bo mi się kończy i chciałem kupić i poczytałem trochę sobie tych etykietek. Gdyby to wszystko było prawdziwe to koks byłby niepotrzebny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ustrojstwo: @sambor2806: @inspektom: Ciekawi mnie tylko jak oni omijają przepisy, chyba że na suplach możesz napisać co chcesz bo nie ma żadnego zakazu.
@easy_tf:
Suplementy to dodatki do diety.
Nie mogą zawierać ewidentnych trucizn, leków, stwarzać zagrożenia mikrobiologicznego, ani być produkowane w sposób, który powyższe zainicjuje, np. glikacja białek.
Reszta to pobożne życzenia.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@easy_tf:
Oczywiście.
A "pij mleko, będziesz wielki", albo "cukier krzepi", albo "jaja z omega 3"?
Żeby tam był cukier, to luzik, #!$%@? wie co jest w suplach, przeterminowane prohormony na przykład, oczywiście tylko w tych "lepszych", albo w spalaczach tłuszczu środki ochrony roślin...
@KyloRen: Niestety mam syndrom nałogu i muszę coś brać ( ͡° ͜ʖ ͡°), choćby to był cukier w kostkach, dlatego biorę tylko 3g dziennie. Puche za 30zł mam na prawie pół roku więc jest ok. :D
@KyloRen: Unia Europejska ma z pewnością większe restrykcje niż Stany. Na pół roku starczy bo 500g po 3g dziennie :P Na dłuższą metę to i kurczak może szkodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gavroche: @easy_tf: o ile w stanach suplementy nie przechodzą tak restrykcyjnych kontroli i testów przed wypustem, tak w europie nie ma bata, żeby znalazło się coś innego niż na opakowaniu, o żadnych prohormonach nie może być mowy