Wpis z mikrobloga

Mój różowy dziś przyćmił cały wszechświat swoją #logikarozowychpaskow

W tym roku poszła na studia. Teraz zaczynają się jej jakieś gównotesty. Jako, że różowy zawsze odkłada coś na później teraz ma za swoje. Miała mieć jakiś egzamin z angielskiego (z którego jest co najmniej słaba). Testy miały być dwa. Jeden taki "żebyście zobaczyli czego nie umiecie" a drugi już taki prawdziwy na ocenę. Jakież było jej zdziwienie gdy dziś się okazało, że plany się zmieniły i będzie tylko JEDEN egzamin. Ten prawdziwy.

Teraz ma straszny #boldupy bo "jak to tak zmieniać?! Miało być inaczej! Co ja teraz zrobię? Jak nauczę się pół rocznego materiału w jeden dzień?" Gdy jej powiedziałem, że "po części" ( ) to tylko jej wina, że się nie chciało jej nauczyć na egzamin. Odpowiedziała, że to miał być tylko taki "żebyśmy zobaczyli czego nie umiemy". Więc oczywiście lepiej się nie uczyć i nie napisać na nim nic, a teraz strasznie lamentować jaka to ona biedna nie jest. Oczywiście teraz obraza majestatu i się nie odzywa.

Wcale mi jej nie żal ((oo))

#logikarozowychpaskow #boldupy #heheszki #zwiazki
  • 11
@hecktor2: co za różnica, skoro nie za bardzo cokolwiek umie to i tak by musiała nauczyć się w jeden dzień bo by nic na tym teście sprawdzającym "czego nie umiecie" nic nie napisała ( )
Mój różowy dziś przyćmił cały wszechświat swoją #logikarozowychpaskow


@hecktor2: Żeby przyćmić wszechświat, to musiałaby bardziej się postarać :) Obwiniać innych jest dużo łatwiej, niż zauważyć własny błąd i dlatego robi to bardzo dużo ludzi.

A teraz Ciebie też obwini, że zamiast ją wspierać, to ją dodatkowo dołujesz. Tylko akurat w tym przypadku, trochę racji będzie miała...
dużo razy pocieszalem i nic to nie dawało "i tak to już nie ma sensu, nie dam rady". Trzy lata takiej gadki ileż można...


@hecktor2: rozumiem, że byłeś przy niej przez te trzy lata i robiłeś co mogłeś, ale najwyraźniej zamiast coś ze sobą robić, coś powodowało, że nadal w tym tkwi. Wiem z doświadczenia, że drugiej osoby nie zmienisz, jeśli ona sama nie będzie chciała. Możesz jedynie zdecydować sam o