Wpis z mikrobloga

Witajcie,
a czy ktoś z was spotkał się z taką sytuacją jak na zamieszczonym obrazku ?
Chodzi oto, że Wysłanie przesyłki z Polski (WER Pruszcz Gd.) miało niby miejsce 2016-01-15 10:02 a Nadejście przesyłki do WER Zabrze 2016-01-16 03:18 . Jakim prawem skoro niby już przekroczyła granicę ? Zaznaczę, że wysyłka drogą morską do Algierii. Byłam dziś na poczcie ale tam nie znają szczegółów, a że sobota to tym bardziej zero kontaktu z WER Zabrze..
#pocztapolska
elisabet - Witajcie,
a czy ktoś z was spotkał się z taką sytuacją jak na zamieszczon...

źródło: comment_iUqGdaI89QUQK0mcQQvqhFEzPCKAyCjk.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Namenick: np co? cła nie muszę opłacać bo podarunek, który nie przekroczył 22 euro. Nic o cle w monitoringu nie pisze. A myślałam, że jak pisze "wysłanie z polski" to raczej odwrotu nie ma..
  • Odpowiedz
@Namenick: liczę na to.. wydaje mi się, że pracownik poczty nie powinien popełniać błędu przy jej przyjmowaniu. Zawartość też nie jest niedozwolona w kraju przeznaczenia
  • Odpowiedz
@elisabet: clo płaci odbiora a nie nadawca. Widać coś się stało i prawdopodobie jest to zwrot albo błąd w systemie. W Algierii nie mają śledzenia? Może zobacz tam. Choć statkiem to trochę im zajmie.
  • Odpowiedz
@MichalQ20: niestety nie ma tam śledzenia.. a przesyła wysłana w środę więc mogę liczyć na to dopiero po dwóch tygodniach :) pozostaje mi cierpliwie czekać do poniedziałku i próbować się kontaktować z WER Zabrze lub Pruszcz Gd.
  • Odpowiedz