Wpis z mikrobloga

#hiszpanski

Como español quisiera agradecer a un diplomático de este rango que es el jefe de consejo europea al Sr Tusk que con este pequeño detalle leer en castellano alegro a miles de corazones españoles! Por otra parte doy mi repudio y rechazo a todos los polacos que están a favor que la dictadura de partido ley y justicia lleve a la destrucción completa al pueblo polaco y su país!

ktoś przetłumaczy?
  • 11
@MaddoxX1911 Jako Hiszpan chciałbym podziękować dyplomacie tej rangi(?), który jest szefem Rady Europy Donaldowi Tuskowi, który z małymi detalami (tutaj moje umiejętności się trochę załamują - bym powiedział że "radośnie po Hiszpańsku przeczytał coś tysiącom hiszpańskich serc; tylko trochę to się nie klei) . Z drugiej strony wyrażam swoje potępienie i odmowę/odrzucenie(?) wszystkim Polakom, którzy sprzyjają partii rządzącej i usprawiedliwiają kompletną destrukcję polskiego społeczeństwa i ich kraju.
@MaddoxX1911: odpisz mu tak: Visca la democràcia, visca el poble sobirà i visca la República catalana lliure.
Mam nadzieje że nie będzie przypału i nie jest Katalończykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisał że jest Hiszpanem ale z tymi lewakami nigdy nie wiadomo.