Wpis z mikrobloga

#boldupy #telewizja #gorzkiezale #karolakcwel

Jak mnie #!$%@?ą dzisiejsze programy/dokumenty w TV z cyklu np. "Gorączka Złota" albo "Pomoc drogowa na Alasce" Przebije się opona, zaczyna się muzyka jak z horroru, napięcie, drżenie kamery, że niby powietrze z opony atakuje kamerzystę. Przez następne 30 min wymieniają koło! O #!$%@? nie zasnę. UWAGA NOWOŚĆ "Jazdy Karolaka" #!$%@?.rar JAZDY KAROLAKA hehehe nie wiem czy widzieliście spot reklamowy tego nowego programu:

https://www.youtube.com/watch?v=Rh7szXiFiI4

"Ha haaaaa To jest mistrzostwo" "hahaaaaaaaa To jest coś niesamowitego" "Hahaaaaa ha "
#!$%@? rak instant!

Albo te #!$%@? programy na TVN... (,)

I wszędzie #!$%@? Palmolive, SAGA, Żaneta Kaleta, Ibisz #!$%@? ze swoimi włosami,

Tęsknie za starą telewizją Mirki.
  • 4
@Dziewiatek: Gdybym mieszkał sam #!$%@?ł bym telewizor przez okno pod wpływem emocji podczas przełączania z kanału na kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale, że mam rodzinę nie mogę tego zrobić. Osobiście oglądam filmy przez internet ewentualnie na AleKino, Kino Polska itd. ale te programy... tragedia. Żona ogląda TLC "Salon Sukien Ślubnych".
Nawet nie wiecie jak cierpią moje uszy jak tego słucham. Oglądać nie oglądam bo wypaliło by
Pobierz
źródło: comment_RZa6KNwhYhF7RizxB8MN2jlNVo2gS22X.jpg
@tarzan_szczepan: no jak nie masz gdzie uciec przed tv to łączę się w bólu, ale komp + słuchawki zawsze daje radę ;) takie programy są dobre, ale jak włączasz je z góry wiedząc, że będzie beka. Ja raz widziałem coś o cygankach szykujących się do ślubu, masakra