Wpis z mikrobloga

@ReY1990: samemu słabo się gra, w gimnazjum gralismy chyba w 4 osoby i co jakiś czas walki organizowaliśmy i kto wyżej zajdzie w "wieży" - chyba jakiś turniej w wersji crystal
@Evert: Mam Pokemon X i Alpha Sapphire do zabawy w multi przez net czy lokalnie. ;) Teraz powrót do w sumie części, od której się wszystko zaczęło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ReY1990: A ja wyprzedałem wszystkie wersje pokemonów i GBA niedawno, właśnie ze względu na to, że ani się z kimś zamienić bo kabelka nie ma, ani nikt nie gra za bardzo w otoczeniu, a dwie konsole nosić ze sobą też bez sensu - stąd emulacja na 3DSie. Na 3ds jeszcze jest jakieś community lokalne i można pograć ale... Pokemon Y to dno, zero wyzwania a Omega Ruby mnie nie przekonuje tak
@Xing77: No ba! Dorobiłem się modowanego GBA z IPS, tam oczywiście powoli przechodzę sobie Emeraldy (i Moemony xD). A na Switchu Sword skończony już dawno temu, aż mi się perfect IV shiny breeding znudziło, choć planuję powrót na jakiś czas zanim wyjdzie remake Sinnoh. :P

Swego czasu nawet nie tylko grałem, a streamowałem swoje przeprawy przez Galar ( ͡° ͜ʖ ͡°)