Wpis z mikrobloga

@Islanderx: :) Dziéki! A Ty to z Wykopu jestes? ;) Bo tutaj taka stylistyka sie nie sprawdza :( Dziéki i pozdrawiam! Recenzji bedzie wiecej, a w 2016 zamierzam tez knajpy, food trucki recenzowac takie niszowe.
@ZarlokTV: Czy jestem? Ciężkie pytanie ale tak lubie wypok, trochę jestem. Tzn ogólnie wykop jest miejscem w którym youtuberzy zyskują atencje jeżeli za program niesie konkretną wiedzę np: naukową, albo historyczną, wszelkie żarty typu wardega, #!$%@?, ravgor tutaj nie przechodzą i wszyscy to zakopują. Nie mówię czy to źle czy dobrze tylko informuje jak jest :) Jakbym miał coś doradzać choć nie mam w tej dziedzinie praktyki to jeżeli chcesz budować
@kotlet200: Dzięki! Dobrze to ująłeś - inspirowany Day'mDropsem, do tego KBDProductionsTV, ale także jeden polski vloger, do którego jest nawiązanie na końcu filmu "Słuchaj swojego serca" {nie podaję nazwiska bo to byłby spojler tamtego filmu :) LINK: https://www.youtube.com/watch?v=ksX5RyjRTkw . Jak obejrzysz pozostałe filmy to zobaczysz, że formuła jest inna niż u Daym'a - dokładam przebieranki i różne formy. Planuje też recenzować bardziej niszowe SlowFoody, FoodTrucki etc.