Wpis z mikrobloga

Drogie Wykopowiczki. Za miesiąc mam wesele siostry i nie wiem jak się ubrać. Dziewczyna radzi mi się ubrać elegancko, jakaś marynarka, koszula, krawat i fajne spodnie. Coś w stylu "sportowym". Natomiast się zastanawiam czy tak wypada. Nie mówię tu o spodniach dżinsowych. Z drugiej strony ja w garniturze nie chodzę. Na maturę kupiłem i byłem w nim tylko na studniówce i maturach, a teraz się tylko od kilku lat kurzy i kilkaset złotych poszło w piach. Niestety nie leży on obecnie na mnie najlepiej. #wesele #moda #modameska #jaksieubrac
  • 25
@desygnat: idź do Bytomia (mówię przykładowo, nie wiem gdzie mieszkasz, a ja też się nie znam na wszystkich sklepach w każdym mieście) i powiedz w czym rzecz. Tam nie robią problemów z kompletowaniem garnituru... chyba, że nie mają towaru :)
@esox: @Trollunio: @TripleSec: no to nie ma wyjścia chyba z tym garniakiem ;P w tym maturalnym wyglądam jak przegraniec;p

@esox: mieszkam blisko rzeszowa, a tam bytomów jak nasrał i innych tego typu, tylko ceny mnie przerażają :( biedny student jestem

@simsoniak: dobrze dobrany to klucz w moim wypadku. Tak jak mówiłem mam z tym kłopot. Zwykle, albo jedna część pasuje, a druga nie. Najgorsze są sztuczki sklepu
@desygnat: jak dobrze poszukasz i będziesz miał trochę szczęścia to garnitur kupisz i za mniej niż 500 zł. Ja ostatnio sobie sprawiłem (koniec studiów, bale, pierwsza praca - tego typu sprawy) to znalazłem nawet kompletny smoking za 640 zł więc wszystko jest możliwe :)
@desygnat: Jeśli masz to możesz założyć jakieś dopasowane, jednolite chinosy, eleganckie buty i do tego koszula (może jakaś krata) +krawat (marynarkę i tak zdejmiesz). W efekcie masz elegancję i wygodę jeśli nie lubisz garnituru :-) A przejdź się z tym garniturem swoim do krawca, może trzech. Naprawdę można zdziałać cuda i odzyskasz tych kilka stow z profitem :-)
@desygnat: Jak dla mnie to mógłbyś spokojnie iść ubrany tak jak gość ze zdjęcia, które podlinkowałeś. Dobrze dobrany, uszyty garniak, który nie jest z poliestru to wysoki koszt, zastanów się czy warto inwestować. @Trollunio też dobrze prawi.