Wpis z mikrobloga

Kupiłem buty z dostawą #dhl bo tylko ta opcja była możliwa, ale za to darmowa. Nigdy więcej już niczego nie zamówię #kurier i to nie ze względu na ten konkretny przypadek tylko tak ogólnie sobie myślę, że to jest największy syf ze wszystkich możliwych opcji przesyłki. Nigdy nie zadzwonią, a do domu przyjeżdżają jak mnie nie ma. I to się tyczy wszystkich tych beznadziejnych firm typu #dpd czy #kex. Pomijam już to, że przesyłka wysłana w środę, więc jak dzisiaj u mnie jej nie będzie to mimo, że mi się nie śpieszy to jest żart. Od teraz tylko #paczkomaty albo list polecony #pocztapolska


#kurierzy
  • 20
@miki97:
Zadzwoni i co? Panie będę za 3h, przyjedź pan. I co teras?
Przygotuj sobie numer przesyłki, dzwoń i rób awanture jeżeli kurier rzeczywiście był i wbił awizo a nie zaszedł pod adres. Przyjedzie jeszcze raz.
@miki97: hurr durr kurier straszny, przejechał z moją przesyłką obok mojego bloku i się nie zatrzymał :D
Stary, kurierów jest mnóstwo, ta furgonetka nie była pewnie z Twoją paczką, a skoro masz w trackingu 'w doręczeniu', to na pewno otrzymasz ją tego samego dnia.
@MaNiEk1: hurr durr dostałem paczkę i nie mam żadnych pretensji, ale niewiele brakowało a wyszedłbym 5 min wcześniej z domu i już bym jej nie dostał. pisałem tak ogólnie, że w przyszłości już tylko paczkomaty albo poczta polska, żeby mi do skrzynki wrzucili.