Wpis z mikrobloga

Niedawno przeprowadziłem się do #krakow. Jak wielu Mirków lubię pograć w #grybezpradu #gryplanszowe. Wiem, że dużo osób lubi i ma planszówki, ale nie ma z kim pograć. Podobnie teraz u mnie. Wiem też, że są lokale, gdzie można pograć, ale panujący tam gwar mi nie odpowiada. Dlatego, na mirko szukam towarzyszy do grania. Mam miejscówkę, mam gry i szukam chętnych osób. Terminy do ustalenia.
Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji i nie chce mu się ruszać tyłka z domu to możemy grać u niego. Później mniej sprzątania dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
No i bomba! Gry oczywiście do ustalenia, zależnie od tego na co towarzystwo ma ochotę. Sam mam pełno, ale uwielbiam poznawać nowe tytuły, a jak znajdę chętnych do jakiś "cegieł" to już w ogóle super ;)

Jakbyście chcieli wiedzieć dokładniej to mieszkam w pobliżu Krowodrzy Górki (dla niektórych może być daleko) jeśli chodzi o miejsce to myślę, że 4-6 osób się pomieści w moim lokum bez problemu. Jeśli będzie więcej zainteresowanych to
Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji i nie chce mu się ruszać tyłka z domu to możemy grać u niego. Później mniej sprzątania dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hafahafa: ja eteż byłbym chętny ;)
podany przez Ciebie termin odpowiadałby mi (o ile jeszcze masz miejsca)
A i jeszcze jeśli chodzi o organizację, to jakieś paluszki, ciastka, czekolady, soki, piwko czy co tam chcecie, to każdy niech zadba o siebie. Tylko błagam nie chipsy (òóˇ) Ja osobiście lubię sobie wypić piwko czy dwa nad planszą, więc jeśli ktoś też lubi to droga wolna. Ale jak ktoś kurzy to od razu mówię, że będzie musiał udać się na zewnątrz pod klatkę.
@Rozamunda: Ja mam na miejscu:
Zakazana Wyspa, Epoka Kamienia, Agricola, Pędzące Żółwie, Osadnicy Narodziny Imperium, Magiczny Labirynt, Przebiegłe wielbłądy, Dominion, 7 Cudów świata, Wsiąść do pociągu: Europa + Indie i Szwajcaria, Osadnicy z Catanu + 5-6osób, Seasons, Splendor, Carcassonne, Dixit, Koncept, Rój, Smash Up, Dobble, Uga Buga, Fasolki, Avalon, Munchkin z 2 dodatkami, Gra o Tron 2ed, Robinson Crusoe 1st, Prawo dżungli, Maskarada i wszelkiej maści LCG (W:40k Conquest, GoT 2ed,