Wpis z mikrobloga

Gdzie kupię dobrą baterię do iPhone 5s?
Kupiłem jeden zamiennik, wydawał się spoko, ludzie w opiniach chwili, a tu menda ładuje się tylko do 99%, czasem wskoczy na 100% i po 3min zaraz spada do 99% :D

#apple #iphone
  • 24
@Akuku69: Ale my ci wierzymy, spokojnie xD
Chodzi o to że to jest tylko 1%. Co ci daje ta zakładka bateria? Pokazuje ile dana aplikacja zużywa baterii? Rzeczywiście nie do zniesienia xD
A ładowarka oryginał i na starej baterii jak była dobra to miałeś 100%? Bo niektóre telefony pokazują 100% i po 3 sekundach od odpięcia dają 99% a inne np. mój Meizu M2 max ma 99 :P
@Piw_Benzyna:
Wiadomo pierdoła, ale jak kupuję produkt, to zakłądam, zę dostanę działającą baterię, a nie, ze telefon jest ciągle niedoładowany, lub jakaś jego elektryka jest trafiona

@MrXavery:
Oryginalna ładowarka/kabel, jak ładowałem na noc telefon, rano miałem 100% to przez nawet 30min potrafił trzymać tę wartość(używania)
@MrXavery: jeśli bateria będzie trzymać dłużej, to tak.
Bo aktualnie mam wrażenie, że jest trefna i za 3-4 miesiące i tak bedę musiał wymieniać, dlatego pytam gdzie kupię sprawdzoną.
@SwiatBaterii: wiem jak dziala import z chin :D
Waszych projektow wybranych z katalogu zoltka, nie da sie wymysic kola drugi raz :p
A mi ciezko zaryzykowac w Wasz baterie jak kazde otwarcie i wymiana to 30 min :D
@Akuku69: Własnie dostałem odpowiedź od producenta, w której wyjaśnił mi, że zastosowany chip pochodzi z oryginalnej baterii, dzięki czemu nie pojawia się komunikat o problemach z kompatybilnością. Za zniszczone opakowanie w imieniu swoim, jak i przewoźnika bardzo przepraszam.

Spróbuj poużywać przez pewien czas baterii, jeżeli będzie z nią jakiś problem to zwrócimy Ci całość kosztów, łącznie z zamówieniem kuriera po odbiór.
@SwiatBaterii: przy 35% telefon sie wylaczyl, wyswietlal info o rozladowanej baterii, po podlaczeniu do ladowania, wlaczyl sie, mial 35% chwile pochodzil, i znowu padl.
Podlaczylem na 10 min ladowania, i poki co trzyma, 24%
To normalne w tych bateriach?