Wpis z mikrobloga

Ale dzisiaj beka na #silownia była XD przyszedł taki jeden sucholates, chyba pierwszy raz :D Zrobił te cardio, 40 minut, cały zdyszany podchodzi do prawilnej części siłki, ja sobie robię nogi, a ten podchodzi do mnie bo chciał chyba o coś zapytać, oczywiscie spodnie hawajki XDDDDDDD zagubiony taki i podchodzi to ja mu mowie glosno żeby sie przestraszyl. "#!$%@?" xDD i wiecie co? Wrocil sie zmieszany do szatni xD i patrze i wychodzi z siłki :D
#silownia #mikrokoksy
  • 60
  • Odpowiedz
  • 20
@CatjunB: jest sie czym chwalic, naprawde.
Kiedys pojdziesz do adwokata bo bedziesz potrzebowac zajebistego, zobaczy Cie on i krzyknie "#!$%@?" a Ty pojdziesz sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CatjunB: Ostatnio na siłowniach w Polsce przeprowadzano badania relacji między uczęszczającymi na nie osobami. Badania wykazały, że w Polsce na siłownie chodzą osoby przyjaźnie nastawione do innych, wspierające i uprzejme, takie, które chętnie pomagają "świeżakom", służą radą, generując fajny klimat

i jeden zakompleksiony dupek.

Nie napiszę, że miło mi Cię poznać, ale dobrze wiedzieć, że sam się ujawnia. :*
  • Odpowiedz
@nvmm: i tak jest, zaczalem niedawno chodzic i sami do mnie podchodza ludzie i pokazuja jakies cwiczenie, ktorego nie znam, czy daja rady jak poprawic technike, wiec nie tracmy nadziei xd
  • Odpowiedz
@toldwi: Bo to prawda. Tylko przez takie wpisy osoby, które być może nie miały śmiałości wyjść na siłkę, bo cokolwiek, mogą się zupełnie zniechęcić.
  • Odpowiedz