Wpis z mikrobloga

Wgrałem aktualizacje na serwer i zrobiłem autorestarty co 16h (bo serwer rustowy ma wycieki pamięci...). Od teraz wszyscy hejterzy powinniście się dwa razy puknąć w głowę, zanim napiszecie, że coś komuś dałem. Jak jakiś random napisze na chacie admin daj c4 a potem coś odpali wybuchowego, to łykacie jak pelikany. Wiadomość o akcji admina są od teraz wyświetlane na czacie. I nie wiem skąd się wzięła plotka, że ktoś cheatuje na serwerze. Ale widzę pełno solidnego #buldupy w logach. Nikt nie cheatuje bo sprawdzam systematycznie inventory. Jeśli jest na serwerze grupa powiedzmy 10 osób, to nie miejcie żalu, że dostajecie od nich baty grając w 3. To chyba logiczne? Ale dla niektórych niekoniecznie. Dlatego nie odpisuje jak jest jakaś gównoburza na czacie bo to sztucznie pompowane afery na zasadzie - zabił mnie , na pewno cziter. #rustzwykopem
  • 8
@handler: wspolczuje Ci serio. Tez kiedys z kumplami adminowalem Rusta (jeszcze legacy) i #!$%@? umyslowe niektorych ludzi siega zenitu.

Dlatego ogolnie nie gram na PL serwerach ostatnio, bo nie wiem czemu ale bydlo wieksze. Niestety.
@000loki: gra się fajnie tylko płacz jak ktoś komuś rozwali bazę bo jest zwyczajnie lepszy to standard... od razu wrzucanie na serwer, że #!$%@?, że admin cwel i w ogóle #!$%@? gra, a ten kto mu wjechał to na bank cheater ma aima i wchodzi przez ścianę
@handler: no zal. Ciekawi mnie tylko, czy to wykopki czy jakies randomy ktore przyszly bo w serwerze jest PL. My odkad pozbylismy sie PL to bylo jakos... lepiej. Przykre ale prawdziwe.