Wpis z mikrobloga

Mireczki, dziś w OpenFinance zauważyłem, że mój doradca posługiwał się tą stronką: www.ktorykredyt.pl
Jest to co prawda płatne narzędzie, ale można założyć konto testowe na 3 dni. Lewe konta pocztowe z tenminutesmail.com przechodzą, więc zachęcam. Doradca mówił, że są mocno przybliżone do oficjalnych ofert banków. Ciekawy interfejs, moim zdaniem bardzo wygodny.
#mdm
#kredyt
#mieszkanie
  • 11
@sroobeush:
1) Porównywarka jest aktualizowana na bieżąco, więc spokojnie możesz się nią sugerować.
2) Co do negocjacji to jest mit, jak pośrednik może mieć coś taniej niż bezpośrednie źródło?

PS: W jakim mieście jest tak kompetentny doradca, że zdradził cały tajnik ich przygotowania do spotkania z klientem?
W Lublinie czy we Wrocku?
@chams: nieistotne gdzie. Pokazał mi porównania na ekranie i widziałem na jakiej jest to stronie. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Pewnie doradca ma jakąś prowizję od banku za każdego klienta. Negocjacje są różne. Banki są przygotowane na negocjacje - wyższa marża początkowa, zbijana przez klienta. Klient zadowolony a bank i tak zarobi.
@sroobeush: Doradca powinien wydrukować porównanie a nie zdradzać klientowi jego źródło.
Teraz stracił następnego klienta gdyż sam sobie możesz porównać gdzie będzie najtaniej, co jest jednoznaczne z utartą dla niego prowizji.
PS: Negocjacje to nic innego jak rezygnacja z części prowizji dla sprzedawcy zwanego doradcą.