Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do tego wpisu chce opisać dalszy ciąg historii mojego #przegryw w ramach #zdrowie #zdrowiearaczejjegobrak. Konkretnie rozchodzi się o guz w prawym podbrzuszu po miesiącu chodzenia po lekarzach nie wiem nic. No, tyle że nie jest to na pewno przepuklina na którą jeden lekarz już chciał mnie do szpitala położyć.
Dostałem się z dilo (i poniekąd ze znajomego ordynatora) na legitny oddział chirurgii onkologicznej - zaczęli mnie obsługiwać, w końcu. Dostałem się dość szybko na tomograf (ostry mózgotrzep swoją drogą), wcześniej jeszcze na krew. Lekarz mnie obsługujący po dość szybkim ogarnięciu wyników stwierdził że dalej nie jest w stanie określić co to jest i zapisał mnie na wolny termin na wycięcie tego czegoś na histopatologie, jako że jest to guz dobrze ograniczony, nieunaczyniony.
Dzień po tym dzwoni babka z sekretariatu od dilo mówiąc, że jeszcze mój lekarz zdecydował się na zrobienie dla mnie kolonoskopii (chyba ogarnął bardziej te wyniki). Myślę sobie, no ładnie, namęczę się jeszcze przed cięciem. Będzie to w piątek, co za tym idzie na bank jutro dzień bez jedzenia i z piciem jakiegoś shitu do przeczyszczania kich (no #!$%@? (,)).

Przyznam szczerze że już sam nie wiem co o tym myśleć (dalej nie wiem czy to #nowotwor), jeszcze załatwiam papiery do #studbaza na urlop zdrowotny. Nie wiem czy się ogarnę z zaliczeniami po tym, ale zdrowie droższe wszystkiego.

Zawołam wszystkich z tamtego wpisu: @anna_gronkowiec-walc @zolwixx @Czytelnik30 @matra @Jankez @Rodriquez @szmaciarzjan @FotDK @InsaneMaiden @niepoprawnyhumanista
  • 9
  • Odpowiedz
@tux3284: stary jak guz to napewno nowotwór, pytanie tylko czy złośliwy.w badaniach ktore miałeś a wnioskuje ze usg było by wyszło gdyby to była torbiel czy inny czort.cech tego gowna nie wskazują na złośliwość.pozdro i trzym sie.
  • Odpowiedz
  • 0
@tux3284: nie wiem czy już pisałam, że większość naszych pacjentów to nowotwory niezlosliwe? dużo tego, ale raków o wiele mniej. Trzymaj się i wszystkiego dobrego! pisz jak będziesz miał wyniki!
  • Odpowiedz