Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z #krakow od #fotografia! Zdobyłem po taniości 3 analogowe body #canon EOS. Kupiłem je w ciemno, nie wiem w jakim będą stanie, a nie mam żadnego obiektywu z mocowaniem EF, żeby je sprawdzić. Czy jest ktoś z Krakowa, kto mógłby mi, na dosłownie 5 minut, udostępnić obiektyw pasujący do EOS-a? Chodzi tylko, żeby sprawdzić jak działa autofocus i sterowanie przysłoną, bo nie wiem co dalej z nimi robić - naprawiać, sprzedawać czy sobie zostawić - a może zrobić # rozdajo (nie taguję, coby nie robić zbędnego spamu)
  • 2
@Muspi_Merol: rozdajo () w krk będę pewnie w niedzielę albo w przyszłym tygodniu to jakby do tego czasu się nie udało to pisz. Jakbyś miał coś ciekawego na sprzedaż to też pisz, bo nie robiłem dawno nic na analogu, a w sumie bym coś porobił.
@Paviarotti: Dzięki :D
Przyjdą mi pewnie w poniedziałek najwcześniej. Sam właśnie ostatnio postanowiłem wrócić do analogów i szukam sobie czegoś lepszego, od moich Zenitów (co nie oznacza, że do nich nie wrócę). Okazja się trafiła, to kupiłem 3 EOSy - jak się okaże, że zepsute, to spróbuję naprawić, jak się nie uda, to i tak wiele na tym nie stracę, a frajda - płynąca z możliwości rozkręcania, lutowania, grzebania - jest