Wpis z mikrobloga

@Kresowiak: co do przeganiania z balkonu u mnie działały płyty cd na sznurku, gdy wiatr je rusza to błyskają i odganiają te #!$%@?
a ponoć ludzie w czasie wojny jak nie było co jeść nasączali ziarno wódką i wtedy dopiero je zabijali na obiad, bo jak się ptaki objedzą takiego ziarna to są pijane i nie mogą latać
  • Odpowiedz
@spalony_teatr: @Kresowiak:@ZohanTSW: taktycznie, też czasem marzę żeby wytępić to cholerstwo ze swojej okolicy. Jakąś mocną procę chętnie bym przetestował. Mieszkam na 10 piętrze, więc jakby takiego gołębia trafić i ogłuszyć to na dole powinna zostać z niego plama. Bałbym się jedynie, żeby nie trafić w jakiś samochód czy przechodnia pod blokiem, ale z jednej strony balkonu mam duży trawnik więc powinno być ok.
  • Odpowiedz
@Kresowiak: gdzie bym auta nie zaparkował zawsze ten #!$%@? gnój nasra, a najgorzej jak sobie ledwo umyje to auto. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niektórzy mają takie atrapy zajebiście dużych wron zamontowane, moze to odstraszy..
  • Odpowiedz
@cameel_ Dziala przez 2 tygodnie po użyciu gdzieś, chyba że spadnie deszcz. Raczej będę montował siatkę na balkonie, coś jak ogromna moskitiera
  • Odpowiedz
Przez lata miałem problem z gołębiami na balkonie (Warszawa). Kupiłem dwa opakowania trutki na myszy i szczury w postaci ziarna (takie różowe). Dwa gołębie żarły to przez jakieś niecałe 2 tygodnie późną wiosną 2017 r. Od tamtej pory (ponad 2 lata) nie mam żadnych gołębi na balkonie, ani jeden nie przyleci. Polecam bo też się bawiłem w plastikowe kruki, kolce itd.
  • Odpowiedz