Wpis z mikrobloga

Mirki, poczeba mi drobnej rady. Będąc już w podobnej sytuacji wydaje mi się, że do spotkania już nie dojdzie aczkolwiek może za Waszą radą uda się to odwrócić albo może po prostu przesadzam.

Z moich doświadczeń wynika, że jak panna mówi, że nie ma czasu i musi się uczyć i nauka najważniejsza to nic już z tego nie będzie. Szkoda bo mi się podoba więc dobrze byłoby się spotkać. Jakieś rady?

#podrywajzwykopem #tinder
reksiuwielki - Mirki, poczeba mi drobnej rady. Będąc już w podobnej sytuacji wydaje m...

źródło: comment_lVmCPPK2GFTShMHXZB9j7puhkOVUkVMp.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • 1
@reksiuwielki: dla mnie małe szanse na spotkanie, jakby się tobą naprawdę zainteresowała to myślę, że tą głupią godzinę by znalazła żeby się zobaczyć, spróbuj po tej sesji jeszcze raz zagadać i zaokrąglij sobie wzrost do 180 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tymczasem podbijaj do innych
  • Odpowiedz
@reksiuwielki: #!$%@?, jeśli laska popatrzyła na Ciebie przez pryzmat wzrostu, pewnie pomyślała "hmmm... 5 cm wyższy, jak założę szpilki to będzie śmiesznie przy mnie wyglądał" i Ci dała kosza a Ty próbujesz to ciągnąć na siłę. Zwal sobie konia to Ci przejdzie.
  • Odpowiedz
@reksiuwielki: zasada podrywu dziewczyn numer 1:
Jeśli zaproponowałeś spotkanie, a ona odmówiła i NIE podała konkretnego dnia na spotkanie (tak jak w Twoim przypadku) to daj sobie spokój. W Twojej sytuacji powinna była napisać: mam dużo nauki, więc teraz nie mogę, ale myślę, że w niedzielę możemy się umówić. W tym przypadku jaki podałeś ona już Cię olała.
  • Odpowiedz
@reksiuwielki: miałem nie komentować, bo wszystko już było powiedziane, ale nie wyczymie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Po pierwsze, nie wiem czy masz tak naturalnie, drogi OPie, że piszesz do lasek suchym językiem, czy tylko gdy się starasz, ale takie teksty są na maxa sztywne i wyglądają mocno "na siłę". Sprawę tylko lekko pokpiłeś podając swój wzrost, natomiast zwaliłeś zupełnie pytając o
  • Odpowiedz
@reksiuwielki: Ja mam jedną radę, nie czytaj komentarzy mirków, bo większość nie ma pojęcia o dziewczynach.
P.S. Przyszło Ci do głowy, że skoro pisze, że się uczy, to może faktycznie się uczy?
P.S.2 Cząstki "by", "bym" itp. z formami osobowymi czasowników piszemy łącznie.
  • Odpowiedz