Wpis z mikrobloga

W sumie to jestem trochę w szoku, bo Sumliński wydawał się ogarniętym facetem a teraz wychodzi, że popełnił perfidny plagiat. Co on sobie myślał w ogóle? Przecież to nie jest plagiat jakiegoś niszowego autora tylko klasyka!
Zrobił gość krecią robotę, bo nawet jeśli Komorowski ma coś za uszami, to teraz Sumliński po prostu zrobił mu ogromną przysługę i dał mu ogromny argument przeciwko wszystkim krytykom.
Zastanawia mnie też co na tą całą sprawę plagiatów ma do powiedzenia Grzegorz Braun i inni, którzy promowali książki Sumlińskiego? W nich to też uderza w pewien sposób i powinni się do tego odnieść albo oberwą razem z nim.
#sumlinski #polityka
  • 16
@Redrum781: jeżeli splagiatował, to czy informacje przez niego przedstawione są prawdziwe? Gdzie teraz są rzesze (hehe) mireczków, które tą książką najchętniej by się masturbowali, kupowali te książki wzajemnie na rózne okazje?
Nic dziwnego, że polskie prawactwo nie odkryło plagiatu, skoro dla większości z nich to była jedyna książka, jaką przeczytali :o
@Arveit:

jeżeli splagiatował, to czy informacje przez niego przedstawione są prawdziwe


Doskonałe pytanie! W końcu ktoś z neuropy je zadał. Myślę, że najłatwiej by było, gdyby po prostu Bronisław Komorowski pozwał Sumlińskiego i sąd, by to zweryfikował. Tym bardziej, że teraz ma idealną okazję.

Nic dziwnego, że polskie prawactwo nie odkryło plagiatu, skoro dla większości z nich to była jedyna książka, jaką przeczytal


Ciężko z tobą dyskutować kiedy używasz "argumentów", które
Ciężko z tobą dyskutować kiedy używasz argumentów, które kogoś obrażają.


@Primusek: wątpię, bym się bardzo pomylił w swojej ocenie. Kwestia tylko w tym, jak duża jest owa większość. Niestety z własnych obserwacji (po znajomych, znajomych znajomych i ich znajomych) stwierdzam na podstawie tej próby statystycznej, że większość osób o prawicowych poglądach nigdy w życiu nie przeczytała żadnej książki z własnej woli ( ͡º ͜ʖ͡º) mógłbym przeprowadzić
@Primusek:
Dlaczego Komorowski nie pozwał Sumlińskiego. A dlaczego Kaczyński nie pozywa Stonogi za wszystko co o nim mówi?
(NIE POZYWA, A WIENC TO PRAWDA!!!1111)
xD

Na wykop pojawia się opinia, że Komorowski mógłby pozwać Sumlinskiego w trybie wyborczym i już po dniu wszystkie gazety by pisały że "Komor oczyszczony"

Ustawa stanowi

"Jeżeli rozpowszechniane, (...) materiały wyborcze, w szczególności plakaty, ulotki i hasła, a także wypowiedzi lub inne formy prowadzonej
@Redrum781: Identyczne myśli pojawiły się w mojej głowie.

To, że Bronisław Komorowski miał jakieś związki z WSI i że bronił WSI przed zlikwidowaniem, pomimo tego, że było tam pełno ruskich agentów, to wie każdy z doniesień medialnych. To nie znaczy, że Sumliński zna szczegóły, co działo się tam w środku.

Ja tej książki całej nie czytałem(tylko fragmenty( ͡° ͜ʖ ͡°) ), więc nie wiem jakie tam historie
@Redrum781: Ja w ogóle jak po tym plagiacie jak zacząłem o nim czytać to się dopiero rozczarowałem.
1. Pierwszy raz mnie zdenerwował jak oskarżał Stonogę (nie lubię, gimbomentor) o to, że ten jest agentem powtarzał, że pokaże dowody. Po czym jak już go przycisnęli to pokazał jakiś donos stonogi na lepper do prokuratury, kiedy Stonoga siedział w kiciu. Wtedy Sumlinski dopuścił się maniplacji którą się brzydzę. Patrzcie morderca, a tu mam
@pierniki_mojej_babci: @okrim: @naczarak: @Arveit: @Primusek: @DzemZeSwinki: @Redrum781: pisalem to juz w innym watku, ale sie powtorze -- czy wy naprawde mysleliscie, choc przez sekunde, ze sumlinski nie jest chory na schizofrenie?

przeciez te jego paranoiczne zawodzenie, te wszechobecne spiski i agenci, zupelny brak konkretow a dowody najwyzej anegdotyczne.

ja wiem, ze oskarzanie ludzi o choroby psychiczne to sa "radzieckie metody", ale niektorzy naprawde sa chorzy.