Wpis z mikrobloga

@nint: one zależą od kompa, czy IP? bo jeśli od IP, to pracujesz ze mną :) patrzyłem ostatnio na te majtki z lewego górnego i ten bodystocking z prawego dolnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZetarXenil: @Marmite: Nie każdy może używać tych narzędzi. Taki tip dla Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nint: Też to zauważyłem parę dni temu. Nie tylko na wypoku i mimo tego, że nic u Chinoli nigdy nie zamawiałem, ani nawet nie wchodziłem na ich strony. Ciekawe...
  • Odpowiedz
@RRybak: właśnie to nie moje stąd moje zdziwienie. Serio myślisz, ze przeglądam bieliznę erotyczna a potem robię #!$%@?ę z logiki i wrzucam to na wykop? ;) Jakbym wiedziala skąd sie tam wzieła nie bylabym zdziwiona.
  • Odpowiedz
@Marmite: No jak robisz w branży webdev / ecommerce / social media i pokrewnych, to blokowanie części contentu stron nie jest najszczęśliwszym pomysłem, nie sądzisz?
Są także firmy z polityką zabraniającą takich praktyk userom - od tego jest dział IT.
  • Odpowiedz
@ufo99: Nie, nie sądzę. Co za problem mieć dwa tryby pracy, jeden z poblokowanymi reklamami do przeglądania hehe śmiesznych stron z obrazkami a drugi do pracy?
  • Odpowiedz