Wpis z mikrobloga

Ale się teraz #!$%@?łem. Jak ja dostałem bana to dostałem głupią odpowiedź z automatu(kopiuj wklej z regulaminu praktycznie) i moderatorzy mieli gdzieś, że chyba komuś się kliknęło "zbanuj" przypadkowo(wyszedłem dzień wcześniej za niewinność po tym jak dalej z nimi dyskutowałem).

A tu @ninetyeight - wykopowy celebryta(pastao_wykocelebrytach.doc) od razu dostaje odpowiedź od prawdopodobnie ludzkiej istoty i jeszcze mu piszą, że go bardzo lubią.

#!$%@?.

i moderatorzy mieli gdzieś, że chyba komuś się kliknęło "zbanuj" przypadkowo


@Wiedmolol: Aż spojrzałam w historię Twojego konta. Nikomu nic przypadkowo się nie kliknęło. Jeżeli wulgarnie obrażasz, piszesz wulgarne treści, to musisz liczyć się z banem - zasada jest prosta. Nie możesz mieć pretensji do moderacji za to, że dostałeś bana za zachowanie niezgodne z regulaminem serwisu. Moderator w takiej sytuacji nie może podjąć innej decyzji.
@a__s: No to w takim razie moje przedwczesne odbanowanie było słuszne czy nie? xD

No i co do wulgarności - przyznam, że sporo przeklinam, ale przeklinanie samo w sobie przecież nie jest powodem do bana(bo nie tylko ja sobie rzucam mięsem). A co do obrażania to staram się tego nie robić, albo robić to na tyle subtelnie, żeby nie podpadało to pod bana. ( ͡ ͜ʖ ͡