Wpis z mikrobloga

Jestem po drugim sezonie. Nie będę się rozpisywać.. Genialny. Nie oglądałem jeszcze serialu który wzbudzał by tyle tego typu emocji. Strach, smutek, zwątpienie, zaskoczenie, radość. Wszystko to jest tak intensywne i pomieszane.

Fundamentem serialu jest Justin Theroux jako Kevin Garvey. To jak on to zagrał w 1 i szczególnie 2. sezonie to jest mistrzostwo. Czujemy każdą jego emocje. Jak on to oddaje wszystko w ręce widza.. coś pięknego.

Sezon 1. 6/10 (bo ma dużo słabszych momentów i wątków) ale warto się "przemęczyć"
Sezon 2. 9/10 (byłoby 10/10 ale nie jest idealny ;) )

Jednym słowem warto.Szczególnie jak ktoś lubi mocno zagłębiać się w psychikę bohaterówco w wielu produkcjach jest strasznie marginalizowane wręcz pomijane.


#seriale #leftovers #pozostawieni #przemyslenia
Wirtuoz - Jestem po drugim sezonie. Nie będę się rozpisywać.. Genialny. Nie oglądałem...

źródło: comment_PpSDMxRR7WkFVX59rDqe8sdxmIhx1zna.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: ścisła czołówka seriali w moim odczuciu :) 1 sezon podobał mi się bardzo (chociaż trzeba przyznać, że odcinki chyba 2-4 były dosyć dziwne i pomieszane) aczkolwiek 2 sezon mistrzostwo świata i okolic właśnie pod względem emocji, zaskoczeń etc.
  • Odpowiedz