Wpis z mikrobloga

@sportingkielce no stary, dalej nie kumam. Bo dzieci zbierają na Owsiaka ?
#!$%@? mnie obchodzi to, że on z tego bierze kase dla siebie, na utrzymanie fundacji czy na koncert.
Sprzęt z serduszkami operował mnie i moją córę. Mojej córce sprawdzili słuch, tak jak tego nikt nie robi na całym świecie.
Mają efekty, są widoczni i są efektywni. Czego chcieć więcej ?
Zadałem Ci pytanie: Czy mogę wrzucać czy nie mogę ?
@baletny:

a ja nie życzę sobie, żeby Państwo stawiało pomniki Lechowi K.


Ale żadnemu politykowi państwo ma nie stawiać pomników czy tylko temu? (btw.- Jeśli chodzi o Kaczyńskiego to trochę za wcześnie na pomniki dla niego więc tutaj nawet zgoda).

angażowało się w organizację ŚDM


ŚDM to jedna z najlepszych inwestycji i lepszych rzeczy jaka nas spotkała ostatnimi czasy. Każde miasto i państwo wychodzi na plus na tej imprezie i mówię
@baletny: a jakich wyliczeń potrzebujesz? Liczbę pielgrzymów szacuje się na 2-3 milionów. Przyjmijmy, że to będzie 1,5 miliona- każdy z tych pielgrzymów będzie musiał coś zjeść, kupi pamiątki, napije się kawy w kawiarni, wyskoczy na pizze, uzyje taxi, pociagi i autokary będą musiały ich dowieść. Zarobią wszyscy dookoła i państwo w podatkach.
Dni trwają 6 dni i każdy pielgrzym zostawia tutaj minimum 100 złotych dziennie- 1,5M*100*6=900M. Z tego pewnie jeszcze wielu
@ImInLoveWithTheCoco: czyli to, że: Państwo dopłaca, Miasto dopłaca, "Wolontariusze" dopłacają to jest taka jakby lokata? Zgodzę się, że niektorzy zarobią - budki z kebabem, jakieś restauracje, ale przecież według pisowców te "przedsiębiorstwa" są niemieckie, zatem idąc tym krokiem rozumowania znowu zarobią na nas Niemcy!

Skoro Miasto miało stracić na zimowych igrzyskach to dlaczego miałoby zyskać na ŚDM.