Wpis z mikrobloga

zastanawiam się tylko jak udowodnić, że zrobiłem przelew. Sam zrzut ekranu może być mało wiarygodny dla wielu..

Macie jakiś pomysł na to by nie było wątpliwości, że zasiliłem konto fundacji?


@meetom: możesz ewentualnie to potwierdzenie podesłać jakiemuś jednemu, zaufanemu i znanemu Mireczkowi (także ja raczej odpadam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), który potem potwierdzi, żeś hetero :D
  • Odpowiedz
(。 ㅅ 。

CYCKI


Dobra Maraski. Ja wsiadał za chwilę za kółko. Mam nadzieję, że dotrę do hotelu (pozdro #lublin) przed północą. Pozwoliłem sobie powołać do życia tag #robiodobrzemirki, tam "dostarczę" potwierdzenie przelewu, postaram się też uwiecznić moment jego tworzenia. Planuję pod tym tagiem w przyszłości jakąś fajną akcję zrobić. Jak ktoś chce się dołączyć/wesprzeć to
  • Odpowiedz
zastanawiam się tylko jak udowodnić, że zrobiłem przelew. Sam zrzut ekranu może być mało wiarygodny dla wielu..

Macie jakiś pomysł na to by nie było wątpliwości, że zasiliłem konto fundacji?


@meetom: Wspólne zdjęcie z Jurkiem i wydrukowanym potwierdzeniem przelewu. Powinno wystarczyć.
  • Odpowiedz
@meetom: potwierdzenie z banku z pieczątką bankową chyba wszystkich przekona ;)

z drugiej strony to nie tak że ktoś Ci daje gotówkę, więc równie dobrze możesz sobie oszczędzić wycieczek i zrobić normalnie przelew, tu i tak wszystko zależy od Ciebie :)
  • Odpowiedz
@meetom: Masz plusa - tylko wołaj, jak wrzucisz potwierdzenie.

Jak nie wyślesz hajsu na Owsiaka to będzie ostateczny dowód, że wolontariusze WOŚP to krętacze i oszuści. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz