Wpis z mikrobloga

@truskawkens: ależ, ja nie mogę ci odebrać krynicy Twojej wiedzy. Truskawens, widząc Twoje dokonania - to poza żałosnymi próbami dyskredytowania innych "ludziów" nie wnosisz niczego specjalnie konstruktywnego. Czy zadałeś sobie trud przeczytania czy też jest to poza zasięgiem Twojej percepcji? Puste beczki wydają najgłośniejsze dźwięki... Pozdrawliaju
@truskawkens: czym zrywasz boki? Stosujesz hacele czy haki rzeźnickie? Można to również zrobić zagiętym kciukiem, pod warunkiem posiadania paznokci bardziej rozwiniętych od kory mózgowej. Całuję Ciebie . Opatrzenie zerwanych boków jest dość skomplikowanym zabiegiem chirurgicznym. Zatem nie zrywaj ich pochopnie
@truskawkens: nie mam ochoty na zaczepki, na obrażanie, na anse - nie to jest dla mnie ideą Wykopu. Dalej nie widzę powodu zakopania cennego tekstu - ale to Twój wybór. Zakopujesz toporek? Ja tak. Ok ?

Ale proszę zakopuj śmiecie, kotki z wydłubanymi oczami, przejechane sarenki, zgwałcone łosie i w podobie. To, według mnie nie zasługiwało na zakopanie. OK?
@kubatre1: „nie mam ochoty na zaczepki, na obrażanie, na anse - nie to jest dla mnie ideą Wykopu"

Ktoś dodaje - inni oceniają - to jest ideą wykopu. Poza tym sam zacząłeś od obrażania.
@kubatre1: przeraził mnie Twój wpis... naprawdę tak zależało Ci na tym znalezisku? trochę nie mogę się odnaleźć w nowej formule wykopu, ale jeśli ludzie teraz tak do niego podchodzą to nie wiem czy chcę tu wracać... zawsze była tu swego rodzaju rywalizacja o punkciki, ranking... sam bylem przez dlugi czas w czubie rankingu... ale bez przesady, odnoszę wrażenie że podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie, wiecej dystansu życzę, do wykopu, siebie i
@NiEb0: Wracaj, wracaj. Lubiłem Twoje znaleziska. Zresztą co za różnica kto tu przebywa i co gada? Taki @Lifelike niemal wcale nie udziela się w życiu „towarzyskim" wykopu, a jest dwunasty na ten przykład. Cała reszta to tylko taki fakcik poboczny i nie warto zwracać uwagi jak się nie chce. Sam @kubatre1 też jest wporzo tak ogólnie tylko czasem za bardzo przeżywa różne bzdety.
przeraził mnie Twój wpis... naprawdę tak zależało Ci na tym znalezisku? trochę nie mogę się odnaleźć w nowej formule wykopu, ale jeśli ludzie teraz tak do niego podchodzą to nie wiem czy chcę tu wracać... zawsze była tu swego rodzaju rywalizacja o punkciki, ranking... sam bylem przez dlugi czas w czubie rankingu...


@NiEb0: nie, tylko kubatre ma takie schizy i ściga za zakopywanie :)

@truskawkens: za zakopanie transhumanizmu -
@neib1: dzięki za miłe słowa, ostatnio czasem coś dodam, jeśli chodzi o ranking to najzupełniej starcza mi fakt że mam bordo i mogę coś czasem skuteczniej zakopać :) a jak patrzę na tą "społeczność" to faktycznie nie za bardzo mam ochotę się w to angażować... i nie chodzi mi tu już w tym momencie o wypowiedz kubatre, ok każdy ma słabszy dzień, ale dowiedziałem się właśnie o sporze o to czy