Wpis z mikrobloga

#neuropa ponieważ nie jestem w stanie odpisać wszystkim z osobna to jedno wielkie zbiorcze "dzięki" za dobre słowa i kilka frazesów na dobry początek dnia: atencja, atencją - ale tu raczej chodzi o motywacje... i niekoniecznie o sam WOSP, ale ogólnie o pomaganie. Jesteśmy ludźmi, żyjemy w społeczeństwie, jesteśmy na siebie "skazani" czy to nam się podoba czy nie. To jak będzie wyglądać nasz świat, kraj, osiedle, rodzina etc. zależy od nas. Nie każdy może pozwolić sobie na wywalenie szuflady szekli na jakiś cel społeczny - ale każdy z nas może pomagać i zmienić coś "na plus". Warto wyrwać się z kręgu marudzenia, zawiści, narzekania, niemocy... warto odstawić brukowe media takie jak FAKT, które zatruwają nam głowy "tragediami" i grając na tanich emocjach (strachu, nienawiści) żerują na tłumie zarabiając kupę kasy nie wnosząc nic konstruktywnego do naszego społeczeństwa. Nie ważne ile macie - jedni z najwspanialszych ludzi jakich znam nie mają nic, a nie powstrzymuje to ich od pomagania innym. Bezdomny potrafi zaopiekować się psem na ulicy to i wy coś potraficie. Jest zima - można pomóc starszym sąsiadom z zakupami, opałem. To naprawdę kiedyś do was wróci.

Tyle frazesów i tak tak usunę konto :)
  • 37
@Jason_L_McCabe: Wiadomo że pojawią się hejterzy. Pozdrawiam i gratuluje wygranej aukcji. Wzruszyło mnie nawiązanie do córki jako beneficjentki orkiestry. Człowiek tak naprawdę dopiero zdaje sobie sprawę jak dobrą robotę odwala Jurek ze sztabem ludzi jak sam na własnej skórze przekonuje sie o skuteczności takiej pomocy. Moja córka leżała w inkubatorze z logiem wośpu, potem miała robione wczesne badania słuchu sprzętem z orkiestry, a jakiś rok później była operowana sprzętem wospu. Nigdy
ludzie nie kumacie że to nie wośp to wszystko sponsoruje tylko... WY! to wszyscy wrzucający na wośp mogą być sobie nawzajem wdzięczni! i taguj to gówno, nie po to dodawałem tag do czarnych, żebym potem czytał jakiś frajerów piszących o czyiś "bulach dupy". żenada
@Helsantonio_Montes: @Jason_L_McCabe: przecież to było nawiązanie do wszechobecnych komentarzy "ważne że lewactwo ma buldupy"
co nie zmienia faktu, że jeśli kurka i jego wyznawcy zobaczą że mimo ich kłamstw ludzie dalej wpłacają na wośp, i z tego powodu ich frustracja swoim życiowym przegrywem się powiększy, to ja się ciesze, taki ze mnie polaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)