Wpis z mikrobloga

@Sondokan:
Program ten nie odnosi się do konkretnych rozwiązań ani konkretnego stanowiska partii - w żadnym zakresie. Nie dowiadujemy się jakie polityczne strategie i poglądy ma nowoczesna. Poznajemy jedynie ogólnikowo jej "postulaty"...
Dla porównania:
program PO 88 stron
program PiS 168 stron
program SLD 228 stron
program PSL 24 strony (xD)

Oczywiście nie chodzi tutaj o objętość, a o odniesienie się całościowo do wszelkich zagadnień gospodarczych, politycznych i społecznych. W programie
Ile lat istnieją wymienione przez ciebie partie?

Program ten nie odnosi się do konkretnych rozwiązań ani konkretnego stanowiska partii - w żadnym zakresie. Nie dowiadujemy się jakie polityczne strategie i poglądy ma nowoczesna.


@Iloveangelamerkel: no ale piszą np. o ograniczeniu liczby regulacji, ułatwieniu w zakładaniu firm (np. poprzez usunięcie minimalnego kapitału zakładowego czy wnioskowanie o wpis KRS online) przy ich propozycji poprawy gospodarki. To pierwszy przykład z brzegu, bo nie chce
@Sondokan: te 40 slajdów powerpoincie z czego kupa to jałowy bełkot publicystyczny to program partii politycznej ? xdddddddd

zgniłem srogo
przeczytaj wpierw a potem wróć i powiedz czy poważnie mówisz o 40 stronach
@Sondokan:
Nowoczesna jest partią będącą już w sejmie, a ludzie nadal nie znają ich poglądów. Nie wiem kto na nich głosował, może już stary jestem ale dla mnie program to taka trochę podstawa.

no ale piszą np. o ograniczeniu liczby regulacji, ułatwieniu w zakładaniu firm (np. poprzez usunięcie minimalnego kapitału zakładowego czy wnioskowanie o wpis KRS online) przy ich propozycji poprawy gospodarki. To pierwszy przykład z brzegu, bo nie chce mi
@plumkajacy_kalafior:

te 40 slajdów powerpoincie

Jeśli miałoby to formę .pdf to byłoby bardziej ok? :)

z czego kupa to jałowy bełkot publicystyczny to program partii politycznej ? xdddddddd

Oświecę cię - program partii to zawsze populistyczny bełkot tylko o różnej grupie docelowej.

przeczytaj wpierw a potem wróć i powiedz czy poważnie mówisz o 40 stronach

Przytoczyłem skromny fragment nt. gospodarki wcześniej, coś z nim nie tak?
Nasze życie wraz z postępem się komplikuje i obawiam się, że ograniczenie liczby regulacji jest niemożliwe. Co do ułatwienia w zakładaniu firm - KAŻDA partia o tym mówi.


No każda, ale co w związku z tym? Przecież zawsze program partii sobie, a praktyka sobie. To co politycy deklarują i piszą przed wyborami nie ma przeważnie związku z ich działaniami w praktyce...

Minimalny kapitał zakładowy to w mojej skromnej ocenie głupota, ja bym
@Sondokan: gruby merytoryczny program

czytałem. Powiem więcej. Czytałem kilka tysięcy ichnich maili które wyciekły. Tam było znacznie ciekawiej o ich programie ;) O ich celach ;) Polecam. Jak po takiej lekturze ktos nie otworzy oczu, to jest skończonym idiotą.
gruby merytoryczny program

@plumkajacy_kalafior: jaka partia takowy posiada?

Czytałem kilka tysięcy ichnich maili które wyciekły. Tam było znacznie ciekawiej o ich programie ;) O ich celach ;) Polecam. Jak po takiej lekturze ktos nie otworzy oczu, to jest skończonym idiotą.


Mówisz o tych mailach co Stonoga ujawnił? Co za problem podszyć się pod kogoś i założyć skrzynkę ryszard.petru@buziaczek.eu i robić screeny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sondokan: to nie były podrabiane emaile. Sam petru o tym mówił, że ktoś sie wsadził im na maile, dlatego składał donos do prokuratury oraz wytaczał pozwy osobom, które to rozprzestrzeniały.

Litości :)