Wpis z mikrobloga

Chyba nie wrzucałem mojego #hamjedzienadmorze na tag #motocykle ale gdyby ktoś już widział to proszę nie krzyczeć.
Moja wyprawa życia 2015. Śląsk-Świnoujście na gunwomotorku 110cc. Że to się udało to ja do dziś się dziwię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na 2016 planujemy Włochy, ale na prawdziwej 125 to już nie będzie takie trudne.
Podsumowanie jednego, bogatego w przeżycia i kłopoty tygodnia:
https://www.youtube.com/watch?v=0-YkglTd87I&feature=youtu.be
#motocykle #motocykle125 #podrozemotocyklowe
  • 22
  • Odpowiedz
@HamRadioOp: mam pytanko dot. filmu - widać na nim na moto z trąbką (;)) pokrowiec na telefon - co to za wynalazek ? I jak dawał radę, mieliście okazję przetestować go w deszczu ?

A sama wycieczka - rewelacja!
  • Odpowiedz
@HamRadioOp: nie mówię, że nie jest fajnie pojechać na wyprawę na nieoptymalnym sprzęcie - bo jednak jedziesz na wyprawę - ale 125 to motocykl, którym się jeździ z przymusu, a nie z wyboru.
Ja patrzę na to tak, że fajnie jest mieć do dyspozycji przyspieszenie no i móc słuchać leniwego dudnienia silnika na niziutkich obrotach jadąc 50-60km/h, kiedy 125tka już musi się kręcić. Poza tym niby w jaki sposób 250cm
  • Odpowiedz
@Pantokrator: CRS jest tani bo chiński. W tym segmencie nie odczuwa się tego szału cen. No i kupiony był przed szałem 125.
Licz, że crs jest warty jakieś 2,5k a nie jest to dużo. Za to mogę śmigać albo na chińskim SM (a supermoto to ja błogosławię i kocham) albo na jakiejś starszej, naked'owej japonii.
Moje budżety w aktualnym szukaniu moto (bo cały czas to robię) to nawet jakieś 5-6k
  • Odpowiedz
@Pantokrator: jest jedna rzecz, która przemawia za 125. CBF125 mojego różowego pali max 2.5l/100, a w trasie przy 80-90 można zejść poniżej 2l. To jest 500+ km za 50zł. Dla młodego człowieka paliwo to może być jeden z największych wydatków w takiej podróży ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@HamRadioOp: szacun. ja kiedys rs 125 wlkp - karpacz lecialem zjesc kebaba tylko :D

majac sm zapomnij o trasach. SM jest ok jak masz drugiego sprzęta w garażu. celuj lepiej w nakeda jesli już
  • Odpowiedz