Wpis z mikrobloga

Niecierpliwy idiota w Mercedesie RMI 51155, Kraków 8 stycznia 2016
https://vimeo.com/151149503 (wersja HD powinna być dostępna za chwilę)

Stojąc za mną w korku trąbi (0:23 na filmie), ponieważ nie wjechałem na skrzyżowanie, pomimo, że nie miałem możliwości opuszczenia go, a w ramach pozdrowienia po ominięciu mnie pokazuje środkowy palec (0:49 na filmie). Współczuję mieszkańcom Mielca takiego sąsiada. Klatka z fuckerem i.imgur.com/0zFRMc9.jpg

#polskiedrogi #krakow #kamerasamochodowa #wideorejestrator #g1wh
  • 20
@gumol: dobrze, że się zatrzymałeś przed skrzyżowaniem, jednak po zatrzymaniu się Subaru widać, że jest tam miejsce na jeden samochód, więc powinieneś podjechać blisko Subaru. W 15 sekundzie powinieneś ruszyć pod Subaru. W korkach trzeba zachować jak najmniejszą odległość od poprzedzającego pojazdu. Podczas jazdy bezpieczną, czyli sporą.
@gumol: Oddaj prawo jazdy, nim zrobisz sobie i komuś krzywdę. Jak taki odstęp na 2 tiry zostawiasz, to nie zdziwie się jak kiedyś ktoś ci zaparkuje na tyle nie przewidując nawet że się zatrzymać można mając wolne przed sobą.

Niech zgadnę kolega przyjezdny, z głębokiej prowincji?
@gumol: miejsca więcej przed sobą zostawiaj to kiedyś ktoś się #!$%@? i zamiast trabic to #!$%@?. W Krakowie każdy centymetr na drodze jest na wagę złota, a przez takich jak ty korki się wydłużają
@gumol: rozumiem, że jesteś debilem albo po prostu świeżo po kursie prawka, gdzie uczono cię takich zachowań, ale nie mogę pojąć dlaczego się tym chwalisz w internecie.
@gumol: Po pierwsze - tam zmieściłyby się jeszcze dwa auta za skrzyżowaniem, po drugie trzymasz takie odstępy w korku, że przez takich jak ty korki są trzy razy dłuższe niż mogłyby być gdyby ludzie wykazali trochę myślenia. Czasem jak jadę za takim idiotą trzymającym odstęp na "trzy długości samochodu" to mnie szlag trafia...