Wpis z mikrobloga

Odwieczna beka z zyciowych moralistow. O jaki to ja jestem odpowiedzialny, mam 25 lat, dziecko, kredyt i opla w gazie, z---------m na dwa etaty zeby zapewnic byt mojej zonie i dziecku. Nie to co te nieudolne p---y zyciowe ktore chleja i wala sie z kazda po katach w barze, nieudacznicy zyciowi wyjezdzaja do Tajlandii i ruchaja sie z transami, zarabiaja po 20k na miesiac i zyja tak bez sensu, robia sobie tatuaze, k---a brudnopisy cholerne jak oni tak moga, bez celu, bez boga i ojczyzny w sercu. Takie plytkie zycie, kiedy ja wracam po 20h w trzeciez robocie u szwagra, zmieniam obsrana pieluche i slucham jak zona mi jazgocze nad uchem, wtedy czuje spelnienie, czuje, ze moje zycie ma sens i to co robie jest sluszne, bo taki wlasnie jest prawdziwy mezczyzna, dba o najwazniejsze sprawy, trzeba zasiac dom, postawic drzewo, to jest wazne, dom i drzewo a nie jakies podrozowanie, chlanie czy ruchanie, to nie ma sensu, oni powinni mi zazdroscic, ze jestem takim prawdziwym mezczyzna z zasadami, w zyciu trzeba miec zasady, bez nich skoncze jak oni.

#coolstory #heheszki #gorzkiezale
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Universe_and_his_ass: to tak jakbyś śmiał się ze studentów polibudy podczas sesji. Wymiana pieluch i życiowa rutyna to cena jaką się płaci, możność wychowywania i patrzenia na rozwój swojego potomstwa to nagroda. A bez takich, którzy chcą mieć rodziny, ten świat by zwyczajnie wymarł.
  • Odpowiedz