Wpis z mikrobloga

@fl4izdn4g: Zbrodnia doskonała na oświetlonym moście?? to co on ja ćwiartował przez 8 minut?? Było by widoczne. Wrzucenie do rzeki mogą pokazać jeśli takowe było. Dlatego nie mają dowodów tylko poszlaki a prawdę tylko oni znają lub wiedzą kto jeszcze jest zamieszany.
@mirek_1: no, ale pokaż mi przykład w telewizji gdzie pokazywali moment zabójstwa. Dowolny przykład. Dla dobra rodziny zarówno Ewy jak i Adama takich rzeczy się nie ujawnia. Co najwyżej po sprawie będziesz mógł sobie stenogram z tego monitoringu zobaczyć nic więcej. Czy zdajesz sobie sprawę jakie używanie miałyby media typu Fakt czy SE gdyby wpadł w ręce im ten materiał?
@kozborn: ale jak wygląda jakby ją prowadził siłą? Oni wiedzą lepiej co się wydarzyło, bo gdzieś słyszałam, że na postawienie takiego zarzutu miał miejsce cały przebieg wydarzenia, które nie zaczęło się tylko przy moście.
@fl4izdn4g: chcesz masz rosyjski przykład zabójstwa opublikowanego ;)

https://www.youtube.com/watch?v=jqFdS332BQg

Po za tym to może nie być zabójstwo jeśli przypadkowo wpadła do Warty (jak nagranie chińskie z przed 2 dni gdy laska wpadła do wody przez telefon)>

Stenogram ciekawe kto by go pisał chyba Adam Z.... Fakt czy SE z materiałem czy bez tak będzie pisał. Lepiej zamknąć mordy im materiałem i prawdom.
@tesoro: tak pijaną dziewczynę można prowadzić tylko siłą, ale można to zrobić trochę delikatniej, spokojniej. Przez to + "wydzieranie się" jak zeznała postać w czerni, wydaje mi się że coś było na rzeczy.
@tesoro @kozborn : powiedzcie po co cała ta szopka mogli dać konkretne nagranie na początku z mostu rocha i zamknąć ryje przed medialna cyrkiem od ponad 8 tygodni. Komuś zależało na tym żeby najpierw było nic nie mówiące nagranie z mostowej które otworzy drogę do spekulacji medialnych i zainteresowania mediów.
@kozborn: Ty nadal w to wierzysz ze pierwsza zgłosiła się firma komputerowa?? po drodze jest 10 innych punktów monitoringu które tez mieli na pewno wcześniej. Te nagranie miało otworzyć sprawę medialnie i zaprosić Rutka na wspaniałe przedstawienie medialne... A tak naprawdę może być tak że Ibis wcześniej zgłosił się z nagraniem z mostu bo kto wie czy ktoś od nich nie widział czegoś podejrzanego na kamerze??
@mirek_1: daj spokój już, bo to przegięcie. Nawet po zamachach w Paryżu publikowano różne nagrania, a tu nie mogą???? Ja się pytam dlaczego my gówno wiemy w tej sprawie. Nawet rodzina nic nie wie, co jest już niewyobrażalnym skandalem. Wyobrażam sobie co muszą czuć jak są ciągle zbywani przez policję. Po co w ogóle te nagranie z Mostowej i gównoburza na jego temat? TVN podłapał temat...
@kozborn: może się już
@kozborn: o 5 rano to on wrócił do domu, bo jego siostra tak mówiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) może tramwaje albo autobusy nocne nie jeździły i trzeba było iść na jakiś inny i właściwy przystanek.( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja na jego miejscu poszłabym jak najszybciej na piechotę do domu.
@tesoro @kozborn @fl4izdn4g: Nie chce przeginać ale urządzono sobie przez wszystkie media szopkę. To nie pierwszy ta sprawa zajął się tvn a polsat news z WTK. Temat tvn podchwycił dopiero po 4 - 5 dniach od zaginięcia jak było wiadomo ze Rutek weźmie się do pracy. A pierwsze były zdjęcia Ewy a później wybrano akurat nagranie firmy komputerowej choć mieli już zabezpieczone lepsze nagrania po 5 dniach od poszukiwań. Przykre jest