Wpis z mikrobloga

Mireczki.
Mam pierdyliard złotych i chcę te pieniądze zainwestować w siebie, oczywiście z zyskiem.
Co mi doradzicie? Szkoła policealna? Jakieś kursy programowania? Czy może jeszcze coś innego?
Chciałbym swój dalszy los związać z branżą IT.
Podstawy języków jakieś tam znam, chcę to wykorzystać.
Pomóżcie mi nakierować się na odpowiednie tory, dla osoby która zaangażuje się w pomoc będzie #rozdajo i poleci jakiś fajny prezencik, który od dawna czeka w barku.
#pracbaza #it #programowanie
  • 10
@FeelTheEnergy: udemy. Użyj #kursyudemy, tam jest wiele kursów darmowych. Po angielsku co prawda, ale można się wiele nauczyć. Możesz się też zapisać do spamlisty u @nihil_novi i będziesz miał info o różnych kursach.

Ponadto możesz iść do centrum informacji funduszy europejskich czy informacji programu kapitał ludzki w Twoim mieście i popytać tam o kursy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaervek: Są wolne godziny :) pierdyliard wolnych godzin właśnie dziś zrobiłem to co powinienem był zrobić już dawno :) uwolniłem się z kieratu :) teraz chwila odpoczynku, wakacje i czas brać się za siebie.
@Melcma: Mógłbyś rozwinąć myśl "dobre książki"? umiem się sam zorganizować tylko właśnie nie śledziłem branży i nie wiem gdzie szukać dobrego kursu i dobrej książki, myślę że we Wrocławiu coś będzie ciekawego tylko wolałbym coś z
@Anekito: ostro sledzilem udemy i sposrod chyba 100 kursow platnych/darmowych sa 2 dobre, jeden do SASS, drugi "complete web developer course" w ktorym daja bardzo dobry darmowy serwer, cala ta platforma jest juz ogolnie zaspamiona przez super it guru hindusow i ich epicki angielski "ti taka ti kompjuters ti ti", pluralsight milion razy lepsze
@wczoraj: Wiesz to duża odpowiedzialność a bez doświadczenia i znajomości branży to raczej nic nie zwojuję a jeszcze i wyjdzie na to, że narażę ludzi na straty co by było dla mnie najgorsze chcę pracować u kogoś, szybko się uczę i myślę, że szybko opanuję to co jest najważniejsze, chętnie poczytam książki, rozpoczynam nowy etap w moim życiu jeśli się nie uda to trudno wrócę na etat, a jeśli nie spróbuję
@FeelTheEnergy: Jeśli chodzi o programowanie to moim zdaniem najgorsza sprawa to wybór w czym chcesz programować. Najlepszą rzeczą na studiach było dla mnie to, że wybrałem to w czym lubię pisać. Problem jest taki, że było sporo gorszych wykładowców, którzy mnie zniechęcili do niektórych rzeczy/języków.
Ja bym plan ułożył tak:

1. Konkretny wybór języka programowania - mimo wielu podobieństw w językach może cię denerwować środowisko, czy nawet sam język, ważne też