Wpis z mikrobloga

No to już tradycyjnie #roksa #showup. Odsyłam do wcześniejszego wpisu w skrócie: przeprowadziłam się do nieciekawego bloku, sąsiedzi mnie zgwałcili/gwałcili wielokrontnie a ja się nie zorientowałam a dopiero zapalenie odbytu mnie zaniepokoiło( bdania nie wyszły potem dostałam antybiotyk). W autobusach młodzież męska oraz takie zboki stare się na mnie gapią więc po twarzy poznają więc są nagrania z gwałtu. Właśnie jechałam autobusem na górczewskeij w warszawie i tak ok 20 chłopaki komentowały patrząc na mnie że dużo ich było i że jakiś ochroniarz ich wpuszczał i w sumie dobrze jej tak. Nie mam siły zareagować ale skoro tyle osób widziało to może ktoś mi podeśle to nagranie. Byłam na policiji ale ja nic nie pamiętam, chbya udawałam że się to nie dzieje albo co i mi nie uwierzyli?
Akurat wiem kto mógł nasłać wielu gwałcicieli na mnie i mogę wam nawet powiedzieć za co ale najpierw dajcie mi te nagranie( sprzedajcie!!! parę tysięcy daję za nieNAPRAWDĘ WAM ZAPŁACĘ. chłopaki w tym autobusie uważały że słusznie ale może dlatego że wolą wierzyć że ZBIOROWY GWAŁT POPEŁNIONY NIE PRZEZ MUSLIMÓW ALE POLAKÓW MUSIAŁ MIEĆ JAKIEŚ UZASADNIENIE. dajcie nagranie a powiem wam czy gwałciciele w dużej liczbie mieli rację.
  • 9
@kozera: jeśli nie trolujesz - zbierz się na odwagę i przy najbliższej okazji kiedy ktoś będzie się na ciebie gapił i śmiał - spytaj wprost co do ciebie mają. I jeśli faktycznie wyjdzie, że chodzi o jakiś rzekomy film jak cię gwałcą - spróbuj wyciągnąć wideo lub namiary www.
@claudio1: to by było najlepsze ale nie mogę ukryć niechęci wobec tych zboków/łebków i mogę nie być przekonywująca, oazą spokoju też nie jestem a ludzie nie lubią nerwowych ludzi
@kozera: Jest takie powiedzenie - jeśli czegoś nie wiesz i się o to spytasz - wstydzisz się raz. Jeśli się nie spytasz - wstydzisz się cały czas. Przy następnej okazji podś#!$%@? przełam się, nawet jak się będą z ciebie nabijać itp., wypytaj się o co chodzi i jeśli rzeczywiście ci ludzie widzieli film - spróbuj na spokojnie go uzyskać. Innego wyjścia nei ma.