Wpis z mikrobloga

@coolcooly22: któraś z tych reklamowanych gownopozyczek głosi ze pierwsza pożyczka do 1000 zł "za darmo" czyli oddajesz tyle ile pożyczyłeś . Nie wiem jak to działa w praktyce bo nie korzystałem ;)
  • Odpowiedz
odradzam chwilówki...sam jestem w tym bagnie, spłacam jedną następną i się nie mogę wykaraskać

pożycz od rodziny


@AntiPlay: potrzebuję pozyczyc zeby rodzinie wlasnie dac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
któraś z tych reklamowanych gownopozyczek głosi ze pierwsza pożyczka do 1000 zł "za darmo" czyli oddajesz tyle ile pożyczyłeś .


@irastaman: dużo takich jest tylko problem z tym, że to jest na krótko wszystko a poza tym próbowalem i nie wiedziec czemu mi odmawiaja. podobno przez to ze nie bralem nigdy pozyczek. w wonga i vivus sprawdzalem
  • Odpowiedz
@irastaman: a nie oddasz w terminie jeden dzień, to już "promocja" wygasa i płacisz np. 300zł od 1000zł + koszty windykacji, dalej nie będziesz miał na spłatę, to Ci dowalą następne koszty, po 30 dniach sprzedadzą dług do zewnętrznej firmy windykacyjnej, która weźmie następną opłatę...zewnętrzni spróbują się skontaktować kilka razy, wyślą kilka monitów i oddadzą dług do e-sądu w lublinie, który wyda nakaz zapłaty. Po 60 dniach (jak się powinie noga),
  • Odpowiedz
@AntiPlay: wychodzi na to ze tutaj moglbym miec problem też

Czym wyróżnia się Rejestr Dłużników ERIF?

Unikatową wartość bazy danych Rejestru Dłużników ERIF stanowią informacje na temat dłużników do­pisywanych przez spółki z Grupy Kapitałowej KRUK oraz dane pozytywne.
  • Odpowiedz