Wpis z mikrobloga

@bastek66: nierozumiem dlaczego jadą tak po tym anime już ostro. Ledwo jeden ep wypuścili z kontrowersyjnym (jak dla kogo...) zakończeniem i już hejt. Mi się bardzo klimacik spodobał i czekam na kokejny ep,.bo pierszym odcinek pokazał ze jest jakiś potencjał. No i Homura (dobrze pamiętam) jest urocza xD
@FlaszGordon: jedna z postaci okazuje się gejem zakochanym w swoim nauczycielu. Tak samo zresztą jak Homura.

IMO uważam koncept za dosc ciekawy, bo może pokazac coś fajnego z troche odmiennej strony. Ale nie, hurrdurr mangozjeby już pokazały klasę i jeżdżą po tytule właśnie przez to, ze jeden bohater jest homo. Gdyby to była relacja nauczycielka x UCZENNICA to podejrzewam, ze mocny hype byłby.
@FlaszGordon: dodam, ze raczej w takiej serii uczucia młodych ludzi będą ukazane raczej jako mocno platoniczne, to nie hentaj ani żadne yaoi.

Najlepsi sa ci,.co jaraja się yuri jak pryszczate nastolatki, ale ukazanie czegokolwiek z drugiej strony określają mianem "obrzydliwym" xD
Sam fanem yaoi i pochodnych nie jestem, ale na litość, dajmy sobie trochę czasu i zobaczmy co z tego wyjdzie. Może dostaniemy coś fajnego, a nie kolejnego crapa ala Charlotte
relacja nauczycielka x UCZENNICA

@Nyankov: Temat dość znany w anime :)
Osobiście... jeśli miał bym zacząć oglądać anime które się dobrze zapowiada ale okazało by się, że mają tam związki męsko-męskie to pewnie bym je dropnął bo jednak nie tego bym oczekiwał ¯_(ツ)_/¯
@FlaszGordon: ale to anime nie ma pokazać relacji mesko męskiej xD
To raczej z tego co można wnioskować tytuł o rywalizacji o względy nauczyciela (coś co było w setkach anime), tylko ze w tym przypadku zamiast samych hetero, trafia się jeden homo. Uważam, ze koncept jest intrygujący i ciekawy, bo może ugryzc ograny schemat z innej strony.
@bastek66: mam nadzieję, ze chociaż Tobie się podoba XD
Jak rozmawiałem ze znajomym dzisiaj o bajkach, to mimo ze jest trochę prawicowy w poglądach, to jemu również się podobało. Myślę ze wystarczy odpowiednie podejście...