Wpis z mikrobloga

Panowie, macie jakieś sprawdzone sposoby na dbanie o skórę twarzy? Dotychczas stosowałem maść Benzacne, ale chyba przestała już dawać efekty. Niby nie mam na twarzy nic wielkiego, ale regularnie pojawia się nowy syf, który strasznie mnie irytuje, a w dodatku rzuca się w oczy z uwagi na swój kolor. Dodatkowo mam jakieś przebarwienia na skórze, które jeszcze bardziej przyciągają uwagę. Szukam czegoś co spowoduje, że moja cera będzie podobna do tej ze zdjęcia poniżej.

Pobierz M.....3 - Panowie, macie jakieś sprawdzone sposoby na dbanie o skórę twarzy? Dotychcz...
źródło: comment_tjS9ockXUmcfOQhT6f4RlPtiJFNfGhfB.jpg
  • 15
@Matt23: Nie wiem jak u Ciebie to wygląda, ale miałem problem z cerą przez 3 lata. Właściwie to wyskakiwały mi syfy w dwóch jednakowych miejscach na twarzy. Nic mi nie pomagało, dopiero niedawno to wszystko wyleczyłem w pełni a wszystko za sprawą maści Epiduo. W ciągu tygodnia pozbyłem się stanu zapalnego i ropy która się zbierała. Co prawda powróciło to po jakimś miesiącu, ale znowu użyłem maści, znikło i z jakieś
@Matt23: Epiduo jest na receptę jak coś, więc dermatolog i tak musi Cię zobaczyć. A dobra cera to często dobre geny po prostu. Byłam kiedyś z takim facetem który miał pupę niemowlaka na twarzy dosłownie jeśli chodzi o gładkość a pił i palił ponadprzeciętnie (co teoretycznie powinno wpływać źle na skórę)
@Matt23: Ja sam kiedys mialem podobny problem, nie mialem duzego tradziku, ale po prostu niczym nie mogłem go zwalczyć na dobre i w końcu dermatolog zasugerował mi izotek, przyjąłem kurację i od tamtego okresu mam spokój. Z własnego doświadczenia moge Ci polecić szare mydło z wodą do przemywania zmian skórnych, ktore sobie rozdrapałeś, pękły lub coś podobnego się z nimi stało. Potem delikatnie wycierasz te miejsca recznikiem papierowym. Pamiętam, że po