Wpis z mikrobloga

#afera #lechwalesacontent #lechwalesa
#!$%@?. O co wy macie ból dupy? Nauczyć was opcji "zablokuj"? Czujecie niesprawiedliwość, bo były prezydent, który nie bardzo wie How to Internet spamuje na swoim profilu wpisami, a tak poza tym jest totalnie nieszkodliwy? Naprawdę wam to przeszkadza? Zasłaniacie się regulaminem?

Wyśmiewacie człowieka, który uczestniczył w najważniejszych wydarzeniach współczesnej Polski, nazywacie go analfabetą, idiotą i Bolkiem, a sami #!$%@? się, bo ktoś wrzuca na wasz najukochańszy portal masę treści, którą czornolistować można jednym przyciskiem.

Może idzcie teraz na twitter marudzić, że muzułmanie mają tam swoje konta? Przecież jesteście częścią tamtejszej społeczności i wam się należy sprawiedliwość definiowana po waszemu.
Wielcy bojownicy... piwnicy.
  • 16
@B_P_R_D: Nie podoba się moderacja? Najwyższa pora założyć własny wykop. To troche jak narzekać na Warsaw Shore, z każdym kolejnym odcinkiem zwiększając budżet programu poprzez "oglądalnie dla beki".

Jak mi się coś nie podoba to tego nie wspieram, lol.
A administrację popieram i tak. Lech Wałęsa nie robi niczego co mogłoby być szkodliwe dla portalu i przeszkadzać innym
@Tooth: ja uwazam ze prawo powino byc rowne wobec obywateli. Zasluzeni powini dawacc przyklad. Moze to glupie porownanie ale obejzyj sobie stopham, tam kazdy zasluzony z legitka jezdzi za szyba cos umieszcza i mysli ze jest ponad kazdym.
Nie wedle przepisow jestesmy rowni. A to co sie dzieje jest dyskryminacja. Po co moderacja itp. Skoro kazdego mozemy dac na czarno listo i po problemie...

Ps. Ja tu bardziej ogolnikowo, co do
@B_P_R_D: @Dreamek:

Treści tworzone przez Użytkownika powinny być zredagowane w czytelny sposób, nie mogą mieć charakteru reklamowego i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności nie mogą zawierać:


wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych, w tym dotyczących innych Użytkowników Wykop.pl

wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety,

treści propagujących przemoc, treści drastycznych, bądź nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu,
@B_P_R_D: @Dreamek: Chciałem przede wszystkim tym wyciągiem pokazać, że gdyby rzeczywiście trzymać się sztywno regulaminu i karać każde przewinienie, byłoby tu nas naprawdę mało.

Spójrzcie też z punktu widzenia moderatorów. Mają sobie Lecha Wałęse na portalu, który zbiera miliony plusów za swoje durne wpisy, i po ponad dwóch latach ktoś przyczepia się do tego, że zgłoszenia na jego wpisy są bagatelizowane. Wyobrażacie sobie absurd sytuacji, w której takie zgłoszenie miałoby
@Tooth: to trzeba zmienic regulamin albo wszystkich zbanowac. Ja nie widze innej opcji nie o taka polske ludzie gineli by sprawy byly zalatwiane przez znajomosci...
@Tooth: tak, na powaznie. Jezeli regulamin ma byc traktowany wedle uznania to jaki on ma sens? Ma miec on zastosowanie tylko dla pewnych jednostek? Wiesz ze to dyskryminacja?
Ps. Dla przypombienia, ja sie odnosze do lamania regulaminu ktory po cos powstal nie do leszka personalnie, choc to poczesci jego rowniez dotyczy.
@B_P_R_D: @Dreamek: Hejtowanie islamu różni się nieco od nieudolnych wpisów leszka. Nie bronię moderacji, nie staje po żadnej stronie w kwestii skuteczności i oceny ich pracy. Staję natomiast po stronie zdrowego rozsądku. Nie zgłaszam żadnych treści poniewaź pozwalam ludziom pisać tutaj co chcą, chociaż nie zawsze się z tym zgadzam.

Dla przykładu, w tagu #wosp mógłbym zgłaszać co drugą osobę, bo ich hejt godzi także we mnie. Aczkolwiek olewam, blokuje,