Wpis z mikrobloga

Zdrowe Mirki spod tagu #epapieros - mam do was pytanie.
Od dłuższego czasu nie śledziłem nowinek jakie pojawiały się w e-paleniu, lecz teraz chciałbym zmienić swoją baterie (iStick 30W) na coś innego, gdyż mimo małych rozmiarów przeszkadza ona w kieszeni.

Wolałbym więc baterie okrągłą, z regulacją napięcia i obsługującą Sub-Ohmy. Średnica 22mm pod Subtanka Mini. Czy znalazłoby się coś co spełni moje oczekiwania?

Inne tagi: #epapierosy #epalenie
  • 22
@beer_man: @GOTOVE: @GaHee: @GaHee: Kick już jest mocno przestarzałym sprzętem, i obsługuje małą moc. A zwykły mechanik to krok wstecz od tego co obecnie używam

@Techies: Z klirkiem jest, i średnica zbyt mała. Wraz z Subtankiem wyglądałoby jak różdżka :0

@szymko1995: @szymko1995: iStick 30W to jeden z mniejszych modów, lecz mimo wszystko jego długość przeszkadza jak jest w kieszeni z portfelem i kluczami.
@Szczurinios: Hmm... To jest idealnie co potrzebuje. Jeszcze dodatkowo upgrade w postaci kontroli temperatury.

Tylko jedno mnie w tym zestawie zastanawia - czy ten klirek w zestawie do czegoś się nadaje, czy lepiej go sprzedać (bo nigdzie nie znalazłem samej baterii do kupna) i zostawić subtanka?
@Kalak: Szału nie ma. Strasznie skrapla się liquid w airholach, nie da się go rozebrać na części, żeby wyczyścić i to chyba tyle z wad. Można do niego dokupić bazę do kręcenia swoich grzałek, ale jest malutka i niewiele tam się zmieści. Ot taki zwykły egon z regulacją przepływu powietrza. Osobiście puścił bym go dalej.