Wpis z mikrobloga

@Kat_rzeznikow: Jestem człowiekiem, który chodził do liceum ogólnokrztałcącego, do liceum prof. o kierunku. marketing i reklama. Do liceum prof. o kierunku prowadzenia przedciebiorstwa. Do technikum elektronicznego. Do liceum ogólnego. Zajebiscie sie ciesze, że dawałem d--y, znam sie na tym wszystkim. LO da Ci wielkie, k---a, nic
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: Wiesz. mi szkoła nic nie dała oprócz tego, że jestem w miare ogarnięty. O profilu przedsiębiorczym - nikt mnie w c---a nie zrobi na reklamach/zakupach bo uczyli mnie, że to ja mam w c---a robić a nie mnie. Technikum elektroniczne - okabluje sobie dom bez problemu/kupie uszkodzony wzmacniacz na alledrogo i bedzie dzialal zajebiscie. Z każdej szkoły mnie w----------i bo nie chodziłem - rysowałem sobie w zeszycie zamiast sie
  • Odpowiedz
@Kat_rzeznikow: To sie k---a dowiedz. Mi zajelo rok, zeby wyjsc z kompletnego przegrywu, w tym roku jade sprowadzić sobie z Kirgistanu azjatke w czym mam nadzieje pomoże mi mirko, żebym nie zaginąl jak Przódman. Za rok moją misją jest kupienie prywatnej wyspy na mazurach. Przegryw jest gównem, wez sie za siebie człowieku
  • Odpowiedz