Wpis z mikrobloga

#fantastyka #bookcorner
#ksiazki
teraz mam pytanie z innej beczki, bo okazało się, że wyszedł kolejny tom (to już piąty) ksiązki którą czytałem jakieś 4 lata temu, Nie mam pojęcia jak się za to zabrać bo już pewnie większość z tej ksiązki pozapomniałem :(( chodzi o "Ja inkwizytor. Głód i pragnienie Tom 5 cyklu"
  • 8
o wspólczuję,tam akcja nie ma nic wspólnego z chronologià wydawanych tomów. moze na fp autora popros fanow o streszczenie? Ja tak mialam z "Bisami"
@Doman_60:
troche późno bo już prawie rok bedzie od wydania tego 6 tomu.
@heheszka:
to troche jakby obejrzeć do połowy sezonu serial i po 3 latach puścić go od nastepnego odcinka :( i weź tu człowieku pamiętaj wątki i ważne zdarzenia które mają wpływ na fabułe
@Bongletoo: Przecież dla cyklu mają znaczenie jedynie Sługa Boży, Młot na czarownice, Miecz Aniołów i Łowcy dusz. Na upartego można powiedzieć, że jeszcze Płomień i Krzyż, pozostałe to opowiadania które na fabułę nie wywierają żadnego wpływu więc nie widzę powodu żeby się przejmować, że się czegoś nie przeczytało z tych pozostałych części. Kościany Galeon wydany ostatnio też nic do fabuły nie wniósł.
@Cinkito: wnosi, można się dowiedzieć jak Mordimer został inkwizytorem w Hezie, gdzie i jak poznał innych bohaterów swoich kolejnych podróży, kiedy zaczął się nim interesować krąg itp. a to dla mnie dość istotne informacje.
@g4rin: No dobra, jakieś tam informacje wnosi, ale można to było zawrzeć w jednej książce zamiast w 4-5. Podoba mi się ten cykl, dobrze się go czyta, ale niestety trzeba szczerze powiedzieć, że Piekara na siłę go dalej pisze i nie ma pomysłu na dalszą część.