Wpis z mikrobloga

@tyryfyry: Nie wierz w ten brak limitu, jak za dużo będziesz pobierał i tak ci przytną prędkość. I o ile nie mieszkasz w dużym mieście pokroju Krakowa/Wrocławia to patrz głównie na zasięg.
@tyryfyry:
od solorza z daleka, play to kup sobie karte i pakiet za 45zł na miesiąc i testuj. Albo redbull mobile taniej, tyle że wtedy masz tylko LTE(a u mnie 3G działa 10x szybciej niż LTE)
@FireDash: mieszkam w mieścinie gdzie LTE chodzi dobrze, pobierać tez raczej dużo nie pobieram tylko nocne maratony na filmach online sie zdarzają. Cyfrowy Polsat oferuje 30gb za 29zl, a potem transfer spada czy kopletny brak internetow ktos coś?
@tyryfyry:
teoretycznie 100GB, praktycznie to zależy ile ciągniesz w ciągu dnia a ile w nocy. Ja od kwietnia nie dostałem lejka ani razu a regularnie robię po 150-170GB, rekord 260GB
@FireDash: Polsat ma taki regulamin, że teoretycznie po przekroczeniu podstawowego pakietu mogą ci ograniczyć do 32Kbps i nara, wszystko w porządku. Praktycznie to zależy od stacji
@rdy: Ja na pewno go przekraczam i jest z tym różnie, czasami mam wrażenie, że mi przycinają prędkość, ale ja mam średnio z zasięgiem i nigdy nie chce mi się sprawdzać z jakiego powodu są lagi.