Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@13vito37: No bo, rozgrzany był. Myślałem że jak spróbuje ręką go odpalić to odpali :/ No a u mnie nie ma rozrusznika tylko jest kopka. Noi odbiła mi w dłoń
@Drail: 125cc też się dało w 2 takcie ()
ale jak miałem yz426f to nawet nie pomyslalem zeby probowac ręką, coraz jezdzilem na akcje ratunkowe do lasu, bo kumple przesiadali się na moją yamahe, jechali w las, tam gasł i nie umieli odpalić nogą, i jak przyjezdzałem to zmęczeni, spoceni dziękowali bogu ( )
@alpineking: 50cc 2t, też obija. Nie tak mocno jak 400, ale odbija :p
Dla mnie nie problem ciepłą drz odpalić ręką, chociaż trzeba mocno machnąć i z rozpędu. Dobrze że za tydzień przyjeżdza kupiec :D
@Drail: Mi jak 450 4t odbiła to myślałem, że się popłaczę. W zwykłych butach jak się odpala, to potrafi mocno jebnąć. W butach motocrossowych tego nawet nie czuc
odpalaniu enduraka ręką najbardziej przeszkadza mi bliskość zębatego podnóżka, zawsze mam wrażenie że zostawię na nim kawałek skóry.


@Gixaar: Trzeba mieć odpowiednie buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gixaar: Bo Ty nie wiesz o tym, że dziadek ma trochę niewyregulowaną linkę od odprężnika.( ͡º ͜ʖ͡º)
@Stitch: Mój 525EXC w ogóle nie ma tendencji do odbijania. Chociaż ma też starter, to mi się rzadko zdarza kopać.( ͡° ͜ʖ ͡°)