Wpis z mikrobloga

Ej, ludzie oglądający #galavant - można was prosić o obserwowanie tego tagu? Jak na razie ma dwóch obserwujących(ja i pewnie @MorDrakka albo @darjahn bo kojarzę, że ona też propsuje ten serial), a ja bym tu chciał od czasu do czasu podyskutować czy coś. Tym razem zawołam jeszcze #seriale ale tam sami baranki co tłumnie oglądają takie szroty jak Mr Robot czy The Walking Dead. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A więc do rzeczy: Która piosenka z pierwszych dwóch odcinków nowego sezonu była waszym zdaniem najlepsza?

Mój głos idzie na "Let's agree to disagree".

  • 16
Och, w mojej opinii o palmę pierwszeństwa biją się właśnie "Let's agree to disagree" oraz "Off with his shirt". "It's a new season" jak na wstępniaka też mi się podobał.
Off with his shirt


@notoriety: Strasznie mi się podobają wersy "We'll put you behind these bars / And there you will star, taking orders all day". To wykorzystanie podwójnego znaczenia słowa "bars" ()

Widzę, że nawet nikt nie tłumaczy napisów do tego sezonu i się nie dziwię bo to raczej ciężki serial do przetłumaczenia.
@Wiedmolol: wiadomo, tłumaczenie piosenek, jakichkolwiek, a co dopiero takich naszpikowanych dwuznacznościami to mega sztuka. Sama bym się pobawiła i popróbowała, ale póki co zajmuje mnie tłumaczenie artykułów z gazet na zajęcia na uczelni, czego oczywiście na rynku się prawie w ogóle nie robi. Bo po co uczyć się czegoś przydatnego... Może w ferie :)