Wpis z mikrobloga

Do dupy jest ten plagiat.pl, żeby sprawdzić sobie pracę przed oddaniem. Wrzuciłem swoją pracę i pierwszy wskaźnik mam 3,7% a drugi 0,0%. Trochę mnie to zdziwiło, więc wrzuciłem też pracę inżynierską sprzed dwóch lat i podobne wyniki. A podobno miało sprawdzać też bazę prac dyplomowych.
Przy okazji, wie ktoś może jak to sprawdza wzory już na uczelni? Ja mam pracę projektową, więc poza opisem technicznym, nagłówkami i podpisami rysunków mam niewiele tekstu. Reszta to obliczenia, a nagłówki i wzory powtarzają się w tysiącach prac.

#plagiat #antyplagiat #studbaza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Colis: Jest do dupy bo tylko wersja dostępna dla uczelni sprawdza bazy prac. Ta płatna internetowa tylko internetowe źródła niestety.
  • Odpowiedz
@Colis: To w ogóle sprawdzają wzory? Ma to jakiś sens? Jeśli już to same wyniki by się nie okazało, że ktoś żywcem sobie starą pracę przywłaszczył, ale wzory powtarzają się przecież u wszystkich. I w sumie to dobrze by były takie same (normowe) a nie z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gaily: tak przeglądałem regulamin swojej uczelni i dopuszczalne procenty dotyczą tylko wskaźnika 1 i 2. Z tego co widzę, to te wskaźniki dotyczą tylko internetu. Dopiero 3 4 i 5 odnoszą się do bazy aktów prawnych (rozumiem, że to tutaj są zaliczane bazy uczelni?). Czy to znaczy, że na uczelni wskaźniki są generowane w identyczny sposób?
  • Odpowiedz
@Colis: o_O serio ? 1 i 2 wskaźnik dotyczą i internetu i bazy prac dyplomowych uczelni. 3 4 i 5 to głównie dotyczy wszelakich studiów prawniczych itp. jak nazwa wskazuje baza aktów PRAWNYCH czyli wszystkie ustawy itp.
  • Odpowiedz