Wpis z mikrobloga

@Destr0: @GangrenaM: Ja tam nie widzę problemu. Ukraińcy banderowców chwalą, a ONR swoich nie może? Przy okazji

Oddział Rajsa dokonał też mordu w Puchałach Starych, w czasie którego rozstrzelano 30 prawosławnych białoruskich chłopów, uwalniając przy tym uprzednio kilka osób, które zadeklarowały polskie pochodzenie


Więc nacjonalista, jednak nie zwyczajny psychol.
Sam zacząłeś od beznadziejnej riposty z serii "a u was biją murzynów".


@BratJuzew: A gdzie powiedziałem, że @Destro to banderowiec? Spytałem się co jego tak dziwi, kiedy neobanderowców on z kolegami toleruje, a tutaj się "czepiają".

Przecież słowo nacjonalista jest synonimem psychola.


@JasmineBogaerde: Psychol, jeden z twórców państwa polskiego w 1918 roku, a inni psychole tego pokroju: Paderewski, Piłsudski i reszta( ) Sami psychole, jak
Pobierz Kaczypawlak - > Sam zacząłeś od beznadziejnej riposty z serii "a u was biją murzynów"...
źródło: comment_B3PQSWWEJpF92YwJBETULNi0sdIEpVyi.jpg
@Kaczypawlak:

kiedy neobanderowców on z kolegami toleruje,

Co za bzdura. Nie wskażesz oczywiście ani jednej wypowiedzi @Destr0, świadczącej o tolerowaniu UPA. I kim są ci jego tajemniczy koledzy? Nigdy nie czytałem na wykopie pochwalania, ani relatywizowania zbrodni banderowców. Walczysz z wrogiem, którego sobie wymyśliłeś.
Poza tym nie napisałem, że nazwałeś go banderowcem. Znowu sobie coś wymyśliłeś. Skrytykowałem idiotyczny argument, że gdzieś na Ukrainie chwalą gorszych zbrodniarzy to my też możemy.