Wpis z mikrobloga

Kurde przypał, kupiłem laptop outlet w #xkom dell insparion 7559 15-6300/8gb/1TB/Win10 + 128SSD na m2. Zadowolony że mam nowy komputer do pracy. Fajna bryła, dobrze trzyma bateria. I tutaj zaczynają się schody bo nic więcej nie jest ok.WIFI rozłącza po około 30 minutach korzystania, inne sieci znikają. Zaktualizowałem wszystkie sterowniki, windows update, programy do pracy zainstalowane i pierwszy problem przy próbie odpalenia PS CC 2015 oryginalnego pierwszy blue screen: Kernel security check failure. Ok zdarza się, znalazłem jakieś rozwiazania na stronie microsoftu, bang kolejny blue screen przy normalnym używaniu System Thread execption NOT Handled, potem kolejne DRIVER Verifierdetected_violation..
Kupujesz lapka liczysz że wszystko będzie śmigać a tu takie kwatki. Cały czas walka. Dlatego postanowiłem go zwrócić i wymienić może na lenovo(?)... Maskara powiem wam.. Nie wiem w czym rzecz widocznie,ktoś wcześniej miał ten sam problem bo komp był po zwrocie do 14 dni. A specjalnie pytałem przed kupnem czy wszystko jest sprawdzone i dobrze działa żebym nie musiał też zwracać. A teraz nie dość że nie mogę pracować to jeszcze zanim to wszystko się uda odkręcić to miną kolejne dni... ehh... (,) jak żyć?
#laptopy #pcmasterrace #gorzkiezale #problemypierwszegoswiata
  • 7
  • Odpowiedz
Serwis Della wymieni ci w domu płytę główną w około godzinę ale najlepiej po tym przeinstalować na czysto system
Albo zwracaj i dopłać do nowego?
  • Odpowiedz
@Szary-w-Bieli z blue screenów można sporo się dowiedzieć. Poczytaj sobie o ich debugowaniu przy pomocy windbg. Jeśli to wina jakichś sterowników to powinno dać się wywnioskować, o które chodzi.
  • Odpowiedz