Wpis z mikrobloga

Mirki, po sylwestrze rozwaliłem po pijaku swojego iPhona 4s rzucając go na drugi koniec pokoju, ale i tak już kusiło, żeby go zmienić. Intensywnie zastnawiam się nad Xiaomi. Kompletnie nie wiem, którym modelem się zainteresować. Czytałem, że też są z nimi problemy. Wiem, żeby zamówiać z banggood albo ibuygo, bo mniej podrób. Czy możecie polecić jakiś model, i ewentualnie czy nie lepiej może zamówić z Allegro albo bezpośrednio od jakiegoś dostawcy z Polski?
#xiaomi #telefonyzchin no i #aliexpress bo jesteście najlepszymi mirasami na świecie.
  • 12
@kazzr: Do przyzwyczajenia , kiedyś telefony miały szerokie rami wokół ekranu, teraz jest inaczej i nie ma tragedii, do kieszeni się mieści .
@kazzr: od pośredników z polski nie zamawiaj bo przepłacisz a chwilę temu tu ktoś się żalił na jednego ze ma z nim problem bo okradli przesyłkę i nie ma winnych i zwrotu kasy tez nie ma. zamów na Ali tam masz ochronę dobra, zamów u Goldwaya albo top one i nie będzie to na 100% podróbka. nagraj otwieranie paczki jak problem to spór na ali i jak co zwrot kasy dostaniesz.
@Dalamar: dlatego że iOS sam zmienia małe litery na duże w słowach Apple iOS iPhone iPad itp. oraz słowa telefon, tablet na te z których się pisze. W iOS telefon=iPhone.