Wpis z mikrobloga

  • 154
Witam, mój siostrzeniec zaczął właśnie przygodę z YouTube więc jako wzorowy wujek chcę troszkę mu pomóc i proszę was o parę łapek w górę pod jego filmem bo młody jak tylko dostanie like albo suba to odrazu dzwoni do mnie i drżącym głosem mówi że ktoś polubił jego film ( ͡ ͜ʖ ͡).
ps. wstawiam zdjęcie pizzy żeby dotrzeć do większej części społeczeństwa;)

https://youtu.be/JQYDogHDugY

#twitch #youtube #starwars #steam #januszelive #atenszyn
fallon - Witam, mój siostrzeniec zaczął właśnie przygodę z YouTube więc jako wzorowy ...

źródło: comment_VZNRdHiUsatTtlv6LiXM4filUrOUJXYF.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fallon: ale ogólnie słucham go, przeczytałem opis, i szok, pisze coś o jakiś movie markerach, gada o steamie, o jakiś usb padach o xboxach , kurde ja w jego wieku biegałem z gównem na patyku XD
ale dam mu łapke, #!$%@? niech stracę
  • Odpowiedz
@fallon: Moim zdaniem fajnie, że ma zainteresowania i aktywnie coś z tym robi i widać, że ogarnięty dzieciak i już go lubię :D Ale internet niekoniecznie jest najlepszym miejscem dla 10-12-latka. Bałabym się, że taki chłopiec nie będzie potrafił zdystansować się do hejterów i będzie brać do siebie negatywne komentarze...
Do tego wygląda na grzecznego i niewinnego dzieciaka (z uroczym zaangażowaniem mówi o tych grach :D), a w komentarzach na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pimbdziaula_dyfuzyjna: dobrze prawisz.. Przed nagraniem tego materiału (jakieś 2tyg temu) rozmawiałem z nim na ten temat i mówiłem że to nie jest tak różowo i trzeba mieć duuużo dystansu do tego wszystkiego.
  • Odpowiedz
@fallon: pozdrów młodego, bo nawet się nie zmęczył tym "gadaniem" przez 15 min :D Coś tam będę obserwować, co mi tam. Też go tam pilnuj, bo sam pewnie wiesz jaki jest internet, w końcu siedzisz na wykopie xD
  • Odpowiedz