Wpis z mikrobloga

mircy potrzebuję info czy któryś z Was ma załączony na foto fotel z JYSK?
http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plus/krzeslo-biurowe-snertinge-cz-nieb

jest przecena, moje fotele są obdarte, popękane, szkoda nawet... szukam taniego zamiennika na ok 2 lata zanim zdecyduję się na DX Racera i wydam radośnie 1000 zł na fotel do kompa. jeśli to jest gónwo, to ostatecznie wezmę tańsze to
http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/plus/krzeslo-biurowe-billum-czarne

#biuro #krzeslo #kiciochpyta #pytanie #wykoppomusz #mirkopomusz
zolwixx - mircy potrzebuję info czy któryś z Was ma załączony na foto fotel z JYSK?
...

źródło: comment_AD4YU7G0wXi8EL3pTnD9xCmATuZHtZyZ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@zolwixx: Zdecyduj się już teraz na DX Racera. Mam DX Racera od 2 lat i nadal jest mega wygodne i nic się nie wyciera. Miałem wcześniej fotel z Yska, który oddałem po miesiącu ponieważ skóra zaczęła się wycierać i na całe szczęście oddali mi pieniądze.
  • Odpowiedz
@zolwixx: może nie koniecznie DX Racer, ale coś lepszego. Byłem dzisiaj w Jysk i przy okazji pooglądałem sobie te fotele... ten np. nie ma regulacji oparcia, jakościowo (sam materiał) był wporządku, ale wykonanie całościowe nie powalało... sprawdziłem nawet fotele skórzane po 600zł i tez nie były jakie ekstra, jak sofy. Imho wolę kubełkowe - sam mam domowej roboty fotel z siedzenia z Mazdy 3, sprawuje się super, ale brakuje mi
  • Odpowiedz
@zolwixx: Regulacja fotela jest świetna, można spokojnie zrobić sobie pozycje pół leżącą i się zdrzemnąć jedyne co ubolewam to nad wysokością fotela, ale to dlatego, że wziąłem taki model, a ten dla wysokich (od 190cm) pojawił się rok temu.
  • Odpowiedz
@zolwixx Mam takie od pół roku i raczej nie polecam. Może mi się wydaje, ale fotel jest trochę za mały dla mężczyzny (mam 183cm). Materiał ma kilka warstw i często pomiędzy te warstwy wpadają różne okruchy i paprochy. Nie da się ich potem w łatwy sposób usunąć. Do tego podłokietniki są niewygodne.

Sam też się zastanawiam nad wymianą na DX Racera.
  • Odpowiedz
@sirgorn: mieć fotel z Mercedesa W123 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kwmaster: mam 178, da radę? podeślesz link do fotela?
@WTFaydh: nam wystarczy, że łóżko skrzypi i jeden z foteli w samochodzie
@Frances: no to jest nas dwóch, chętnych na fotek za kupę kasy
@rotulador: no to jest nas trzech ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzięki
  • Odpowiedz
@zolwixx: ja polecam kupić na stronie dx racera przesyłka może dużo kosztować, a u nich jest darmowa no i dostajesz poduszki pod głowę i pod plecy.
Edit a ok tak samo masz na allegro
  • Odpowiedz