Wpis z mikrobloga

@crystaldragon: @FrankUnderwood: mam HP Stream 7 kupiony niecały rok temu za 270zł, identyczne parametry ale bez klawki, więc ten tu to żaden cebulowyinteres, i uważam, że jest dużo bardziej funkcjonalny niż androidy w analogicznym przedziale czasowym. Edge i IE w wersji dotykowej śmigają, aż miło, system czasem przymuli, ale okazyjnie, nawet pograć w mniej wymagające gierki się da(ja testowałem np. TES IV Oblivion czy Age of Wonders 3).
@Nech: ja szukam czegoś z klawiaturą i na widowsie pod notatki, ale wszystko co znajduje to powyżej 800zl i co z tego ze z 2gb ramu i trochę mniej plastik. Goclever na xcom o tych samych parametrach, z większą pamięcią 600zl, dlatego to tutaj to wydaje mi się być ciekawym cebuladeals
@FrankUnderwood: kup etui z klawką bluetooth na aliexpress, ja dałem chyba 20zł za takie, i najlepiej coś z Atomem X3 lub X5, ten z promocji już przeterminowany.
A jak już chcesz wydawać powyżej 800zł, zainwestuj w Cube i7 z dedykowaną klawką i panelem Wacoma-do notatek nic lepszego nie znajdziesz, a nawet laptopa taki sprzęt zastąpi bez problemu.